Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 fölötti szingli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti szingli férfiak, bennetek nincs óriási szorongás hogy kifuttok az időből és csak rengeteg lemondással lehet párotok?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Milyen lemondásokra gondolsz?
máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

Dehogy nincs. Esélytelen 35 felett már a dolog.


38F incel

máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

Ezt nem inkább a nőknek akartad szegezni?

35 év fölött lehet a férfi sármos. Ha ügyel magára, még fel is veheti a versenyt a huszonévesekkel. Főleg, ha még 40 év alatti.

A nő viszont fejre állhat, akkor sem fog tudni versenyezni huszonévesekkel. Tudom, hogy fáj az igazság, de ez van.

máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 benhur1959 ***** válasza:
77%
Sármos?ugyan .....
máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan "csak" 30 vagyok, egyáltalán nem érdekel amit felvázoltál, gyereket sose szerettem volna, barátnőt meg csak szex nélküli kapcsolatban, a testiség taszít. Sajnos sokan nem tudják elképzelni, hogy van ilyen ember is és azt hiszik milyen rossz nekem. Közben meg teljesen jó, mivel nincsenek testi vágyaim, az a része nem hiányzik, az introvertáltság miatt a társaság hiánya sem, szóval azt csinálok amit akarok és senki nem szól bele. Szerintem én nagyon jó lettem volna valami szerzetesnek vagy remetének ha a középkorban születtem volna.
máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

35 év fölött lehet a férfi sármos. Ha ügyel magára, még fel is veheti a versenyt a huszonévesekkel. Főleg, ha még 40 év alatti.


Átlagos negyvenes férfi Magyarországon:


[link]


És még örülhetünk ha van haja...

máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%

#6

Ez most pont olyan volt, mint amikor itt nyígnak srácok, hogy minden egyes nő ilyen, meg olyan.

Ha neked csak 40-es férfiak jutnak, akkor veled lehet gond. Persze természetesen egy külsejű férfival komoly baj van, akár hány éves is.

máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
Amíg edzésen lefutom a 25 éveseket, addig azért annyira nem aggódok:)
máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
7# ki mondta hogy nekem milyen pasik jutnak? Xd arra reagáltam hogy az incikék szerint a nő fonnyad BEZZEG A FÉRFIAK MINT A JÓ BOR
máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%

38F incelként mondhatom hogy a nőknek 30-tól fő le a kávé, a férfiaknak 35-től. Kb. 5 éves eltérés van. 40 felett már apukákról beszélünk férfiak esetében, esélytelen bármi is, ez Mo.

Nőknél 35 felett meg már asszonyosodott ráncos nők vannak, szóval az is felejtős.


38F incel

máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!