Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jön az ilyen Pestre?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy nővel, természetesen szó nélkül szétkapcsolt.

Azt mondta, hogy nagyon rég nem volt senkije, most se nagyon hiányzik, csak úgy kipróbálta. Kérdezem mit dolgozik, azt mondja, óvónő. Na, mondom, akkor ezen a nyomvonalon beszélgessünk, ha szereti a gyerekeket, talán szeretne ő is sajátot? Természetesen nem, azt mondja, 31 évesen már öreg hozzá, meg amúgy sem szereti a kisbabákat. Na, ez akkor így dupla nulla beégés részemről. :D

De azt is mondta, hogy azért sem ismerkedik, mert introvertált és kerüli az embereket.


Amúgy vidéki nagyvárosból származik.


Kérdezem: minek jön az ilyen Pestre? Se pasi, se társaság, óvónő az egész országban bárhol lehetsz, otthon is. És beregisztrál, szép, megint elhinti a reményt, hogy talán lesz nőm, de nemhogy szétkapcsol, mellé még kb. agyhalott is. Érthetetlen.


Persze, persze, mindenki ott lakik, ahol, akar, de ez akkor is furcsa.


máj. 22. 21:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
#20 Tudod mi az a szociális fóbia vagy aszociális személyiségzavar? Mert az aki kerüli az embereket nem sima introvertált, hanem valamelyik a kettő közül. Ha innen indulunk ki és nem feltételezzük hogy hazudik, akkor is logikailag nem jön össze a kettő.
máj. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
* aszociális személyiség
máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet, hogy csak azért költözött oda, mert úgy látja, azt feltételezi, hogy idővel élhetetlen lesz az a vidéki nagyváros, és nem 50-55 évesen akarja szedni a sátorfáját. Nekem a megyeszékhelyünkkel kapcsolatosan van ilyen "vízióm", az elmúlt 10-15 évben rengeteget romlott, még ugyanennyi, és csak az marad szerintem, akinek muszáj. Vannak dolgok, amiket nem tud kompenzálni a biztos munkalehetőség sem...
máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Amilyen ostoba vagy, nem csoda hogy szétkapcsolt inkább 😅 Olyan bicskanyitogató stílusod van és olyan irreleváns dolgokat állítasz összefüggésbe, hogy egy társaságban is messze elkerülnélek, nemhogy ismerkedési szándékkal hallgassam ezt a sok sületlenséget.
máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
#24 Szerintem meg nem így van. Azok az emberek többségében, akik ide járnak. Egyszerű összefüggéseket nem vesznek észre, ezért tudják őket manipulálni. És mivel én magam is emberkerülő vagyok és tudom milyen annak lenni. Jogosan fogalmazódott meg benne az, hogy hazudik a csaj vagy marhára nem ismeri magát. Bár már az is bizonyítja, hogy emberkerülőként intronak nevezi magát, ugyanis a kettőnek nem sok köze van egymáshoz...
máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

Soha nem voltam életemben olyan magányos és nyomorul, mint amikor Bp-en jártam egyetemre. 4 év abszolút szenvedés. Attól még hogy sokan laknak egy helyen nem jelenti azt, hogy az emberek nyitottabbak és barátságosabbak. Bp egy fos város, és az össze hasonló méretű. Egy nagy magányos emberkupac. Inkább hazajártam, majd haza is költöztem egyetem után a 30 ezres városkába, ahonnét származom. Itt élnek a szüleim, családom, a barátok, haverok nagy része. És érdekes módon életemben elöször is itt lett kapcsolatom, pont az egyetem alatt.

Minél nagyobb egy város, annál könnyebb magányosan, egyedül élni.

máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"szociális szorongása van, aminél tényleg furcsa, hogy a fővárosba akar költözni"


Nekem mindig szocfóbiám volt, mindig a városban éltem. Minden baromi közel van, nem kell sok ideig mászkálnom, 5 percre a bolt, patika.


A szociális szorongás nem az emberektől/sok embertől való félelmet jelenti, hanem a társas helyzetektől való idegenkedést.


Pl. köszönni egy boltban. Mosolyogni a pénztárosra, motyogni valamit, ha azt mondja, mennyire esik az eső. Ezeket faluban, városban is meg kell tenni. De a városban annyian vannak, hogy elveszel a tömegben. Falun névről ismernek.

máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

A lényeggel továbbra sem foglalkoztok.


Az illetőt nem véletlenül leszólítottam az utcán, vagy belémbotlott a buszon, netán gyermekeim óvónője, akivel osztálytalálkozón találkoztam, hanem - társkeresőn egyeztünk!


Ha ti nem ítélkeztek társkeresőn, akkor mindenkit jobbra húztok, és 50 egyezés után 50 randitok van? Hiszen senkire nem mondtok nemet. Valami ilyesmi logikát próbáltok rámerőltetni, hogy hogyan merészelek véleményt mondani róla.


Ez a gyakorikerdesek.hu, nem az incelpanasz.hu, így hát merészeltem feltenni egy kérdést. NAgyon durva, hogy ennyire támadóak vagytok, mintha nem értenétek az egész oldal lényegét. ÉS főleg ennek a kategóriának a lényegét: társkeresési problémák. Mit jelenthet? Hogy nehéz ismerkedni. Miért nehéz? Mert társkeresőn az elmúlt 5 hónapban a 4 legjobban kinéző nő, akivel egyeztem, egyike volt ő, és zavar, hogy ennyire nem akar ismerkedni, kapcsolati múltja se nagyon van, tehát abszolút érintetlen.


Kicsit durva párhuzammal élve: ha kisétálsz az autópályára, ne csodálkozz, ha elütnek.

Másik párhuzam: egy kolléganőmről nem tudom, van-e valakije, de nem is számít, hiszen sose fogok rákérdezni, túl közeli ember ahhoz, hogy nála nyomuljak, bár szép. Erre pár hete az iroda előtt volt egy kisebb dzsembori, amit bent beszéltünk meg, és azt mondta, hogy amint meglátta messziről, hogy sok férfi van ott, azonnal továbbsétált. És nem kérdeztem rá, hogy mit jelent ez, ennyire nem szereted a férfiakat? Nagyon furcsán hangzott. Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy nincs párja, de nem is akar. És kapaszkodjatok meg: ő nem is regisztrál társkeresőre! Mert ha én nem akarok síelni, akkor rohadtul nem fogok felmenni az Alpokba, és ha megláttok egy hegyen síléccel a lábamon, nyugodtan rúgjatok belém.

Így hát jó lett volna, ha mindazok, akik erre a társkeresőre regisztrálnak, de kitalálják, hogy jól elvannak egyedül, a munkájuk miatt nincs kedvük ismerkedni, stb., ne is próbálkoznának.


És ne faluzzatok, kétszer leírtam, hogy vidéki nagyváros.

máj. 23. 19:21
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"Erre pár hete az iroda előtt volt egy kisebb dzsembori, amit bent beszéltünk meg, és azt mondta, hogy amint meglátta messziről, hogy sok férfi van ott, azonnal továbbsétált. És nem kérdeztem rá, hogy mit jelent ez, ennyire nem szereted a férfiakat?"


Akármerre férfiak, hangoskodó férfiak vannak, kerülök. Ez teljesen normális reakció a részéről.


Az, hogy nem akarja, hogy egy csapat tapló belekössön, nem jelenti azt, hogy nem akar 1 normális társat.


Benned nagyon nincs empátia.

máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, de én is elkerülöm a férfiakat, ha már kettőnél több van egy kupacban.

Te valami autistának tűnsz kicsit.

máj. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!