Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jön az ilyen Pestre?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy nővel, természetesen szó nélkül szétkapcsolt.

Azt mondta, hogy nagyon rég nem volt senkije, most se nagyon hiányzik, csak úgy kipróbálta. Kérdezem mit dolgozik, azt mondja, óvónő. Na, mondom, akkor ezen a nyomvonalon beszélgessünk, ha szereti a gyerekeket, talán szeretne ő is sajátot? Természetesen nem, azt mondja, 31 évesen már öreg hozzá, meg amúgy sem szereti a kisbabákat. Na, ez akkor így dupla nulla beégés részemről. :D

De azt is mondta, hogy azért sem ismerkedik, mert introvertált és kerüli az embereket.


Amúgy vidéki nagyvárosból származik.


Kérdezem: minek jön az ilyen Pestre? Se pasi, se társaság, óvónő az egész országban bárhol lehetsz, otthon is. És beregisztrál, szép, megint elhinti a reményt, hogy talán lesz nőm, de nemhogy szétkapcsol, mellé még kb. agyhalott is. Érthetetlen.


Persze, persze, mindenki ott lakik, ahol, akar, de ez akkor is furcsa.


máj. 22. 21:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

nem falu, leírtam, hogy vidéki nagyváros, ott ugyanúgy leélhetné az életét...


mellesleg az embergyűlölő óvónő, ez is jó ::DDDDD

máj. 22. 22:37
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Szánalom vagy kérdező. Semmit nem tudsz erről a nőről, de magas lóról minősítetted, meg most is fikázod.

Lehetett volna végre nőd, mi? Úgy tűnik, kicsit több kell ennél.

máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Látom nagyon betett, hogy kioffolt. Pont így szoktak viselkedni, akiknek amúgy jut pussy. Ja nem.
máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Jobban is járt a nő, hogy nem foglalkozik veled. Csakúgy árad belőled az indokolatlan harag és utálat.
máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
13: hm, segíts, hogyan viselkednek azok, akiknek jut pussy? Tele van a társkereső anyukákkal.
máj. 22. 23:07
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

"egyébként az úgy korrekt is ha nem nagyon pasizik és nem akar gyereket, sok nő azért megdugatja magát fűvel-fával kapcsolat nélkül is, ő legalább következetes"


Korrekt? Na most akkor üljön össze az incel kupaktanács, hogy az a "korrekt", ha fapina, vagy ha élvezi a szexet?


Idióta barmok.

máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem mondja, hogy ember gyűlölő, csak hogy nem annyira érdekelt az ismerkedésben és nem szereti a kisbabákat.

Én is most költözöm Pestre mert eladom a házamat. És én is introvertált vagyok, nem igazán vagyok érdekelt a férfiakban, de szeretek a barátaimmal kimozdulni, örülök hogy nem egy óra buszra van a konditerem, és mindig találok valamit ha esetleg unatkoznék. Na meg munkalehetőség is több van.

máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert óvónő miért kellene saját gyereket vállalnia? Ekkora f*szságot!

Azt sem hinném ezzel a szóval mondta útálja a babákat. Idegen számára egy egész kicsi gyerek, és nincs kedve kínlódni pelenkázni, meg fennmaradni éjszakákat szerintem erre értette.

Azért mert introvertált, kerüli a tömeget, még ismerkedhet, nem azt mondta remete!

máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11%
Itt senki nem tud értelmezni. A csaj kerüli az embereket, tehát nem csak intro, hanem szociális szorongása van, aminél tényleg furcsa, hogy a fővárosba akar költözni. Ugyanis én is az vagyok én pont utálok itt lakni, csak nincs más választásom. És hogy választhat valaki olyan szakmát, amiben kisgyerekekkel foglalkozik, amikor nem szereti a kisbabákat, ergo a gyerekeket sem?
máj. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19# Nemtom ebben mi a furcsa. Én sem szeretem őket annyira, hogy sajátot akarjak 0-24-re, de nem GYŰLÖLÖM a gyerekeket, jól elvagyok máséval, voltam babysitter is sokáig. Illetve egy baba meg egy óvodás között is nagy különbség van, én mondjuk ált iskolásokra vigyáztam, de már egy 4-5+ évessel is tök jól el lehet lenni, amikor már lehet velük szórakozni, rajzolgatni, játszani, beszélgetni stb, egy babát meg csak gondozni, ellátni lehet még nagyrészt. Simán lennék óvónő is akár, ha egy megfizetett szakma lenne csak szeretek nem éhen halni. Elvagy velük 8 órát, aztán mész haza a nyugiba. Sajáttal meg munka után kezdődik az otthoni munka is, menni érte, görcsölni, hogy normálisan tanuljon, időben aludjon, később ne hozzon haza drogos haverokat, egész életedben gürcölni, hogy ne egy egyszobás lakásod legyen hanem azért legyen már mindenkinek külön szoba + nappali, legyen pénz a gyerek külön cuccaira is, tudjon menni egyetemre ha akar, stb. Furcsa, hogy valaki csak eddig lát, hogy húha aki gyerekekkel foglalkozik az hogyhogy nem akar otthonra is magának.
máj. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!