Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kevesebb értékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kevesebb értékű férfi aki csak 300 ezret keres meg nem diplomás?

Figyelt kérdés
Buta csóró, ambíció nélküli xar az ilyen számotokra? Miért ? Tisztességes dolgozó ember miért foss nektek? Mert nem tud ingyen luxus életet biztosítani nektek?
máj. 3. 17:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
51%

Most amúgy 2 tanfolyamot végzek egyszerre , mert jobban akarok élni és nő vagyok.

Akkor egy pasiban ez miért nincs meg?

Az akarat….

máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

#29


Szerintem a kérdés alatt senki nem fikazta a diplomás embereket. Ellenben más hasonló kérdések alatt én már olvastam olyat, hogy pl egy postásnak azt írták “menj el végre dolgozni!!” azaz mivel rosszul keresnek a postások ezért a diplomás hozzászóló szerint az nem is dolgozó ember. ( a postás)

máj. 3. 22:11
 33/52 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Lehet jelentkezni rinya helyett. Ez csak egy db hirdetés, mert nem én keresek szarul és kb egy percél többet nem akartam most böngészésre szánni. De találtok több ilyet is, nyugi.

máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
45%

29 az okos diplomások irják itt mindig hogy egy lusta senki aki diploma nélkűl dolgozik


Ők annyira inteligensek hogy lenézik, kigúnyolják a becsületesen dolgozó embereket


És még mindíg csak a mellébeszélés megy, mutassatok egy konkrét munkát pl egy megyeszékhelyen ahol érettségivel 4-5-600ezret fizetnek, ami nem barkeeper, nem személyi edző, nem kamionsofőr


31 milyen tanfolyam az amivel egy érettségizett embernek szerinted többszázezerrel megugrik a fizetése?

máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
51%
"200 nettó alatt keres"🤣 260 valamennyi a minimálbér, de ne foglalkozz vele.
máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
35%
35 okoska az 177400 nettót jelent
máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

#33


Véletlen találtál 1 db-ot. Biztos oda tud menni 5 millió ember aki kevesebbet keres jelenleg. 390 ezer Ft az kb lukuki amúgy. Csak itt a kérdésem alatt több női megnyilvánulás volt hogy csettintésre lehet Budapesten 500 ezret keresni. Erre te találtál nagy nehezen egy 390 eset. És a hirdetésben 2 helyen említik a targoncás dolgot amiből leszűrhető hogy arra aki odamegy ezt rá akarják majd erőltetni mert kell oda. Na most akinek autóra sincsen jogosítványa az valószínűleg targkncázni sem szeretne. Nem minden férfit érdekel az autók meg a foci.

máj. 3. 22:18
 38/52 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! A BKV-nál 600 NETTÓ a bér!
máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
19%
33 hiába keresel budapesten 390 nettót ha ennek legalább a felét elviszi az albérlet
máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
24%
37# Ja, semmi gond, nálunk a csajok (is) targoncáznak a melóban, nem is 300 nettót keresnek. A foci meg az autók nem tudom, hogy jönnek a munkához.🤣 Engem meg a munkavégzés nem érdekel úgy en bloc, mégis bemegyek és normális fizetést kapok. Nekem sincs targoncás jogsim, a hirdetésben nálunk is ott volt, hogy előny, de elmentem és felvettek. Erről ennyit.
máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!