Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás lányok, ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, ti összejönnétek egy egyetemet végzett biològus pasival ha az kevesebbet keres mint ti?

Figyelt kérdés
Videken kisvarosban keresek netto 115 ezret. De egy mernokkel aki 160-180 at keres nem tudok versenyezni. De osszejonnetek vele ha nem csunya-bejon nektek kulsore, nem buta es jol kijottok vele? De kevesebbet keres nalatok.
2012. aug. 14. 11:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
ennek semmi köze a kapcsolathoz
2012. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

Én biztonsági őrként többet keresek mint te és egyetemem sincs:D

Jah,és srác vagyok,bocs az offért,de nem tudtam kihagyni:D

Amúgy meg ne ez alapján keresgélj nőt,mert igy sz@r az egész...,amúgy is olyan pénzéhes világban élünk,minden erről szól,már hányok tőle!!

2012. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
nem.. ha nincs 8 diplomája már szóba se állok vele!
2012. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,ha kevesebbet keres az miért baj. Ha tetszik,meg jól érzem magam vele,nem azt fogom nézegetni hogy mennyivel keresek többet.
2012. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. Egy kapcsolatban ne ez legyen az első! Az egzisztencia fontos, könnyíti vagy nehezíti a helyzetet, de nem ez a meghatározó (vagy nem ennek kéne hogy legyen).
2012. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb az,hogy láttam már olyan lányt társkeresőn,hogy érettségi volt a feltétel,hogy egy pasi ismerkedhet vele:D Jó,hogy azt nem írta oda,hogy havonta mennyit keressen,mert X összeg alatt szóba sem áll..
2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem diplomàm van, a párom aaztalos. Akkor a te logikád szerint nekünk összes se kellett volna jönnünk:-)

Elèg gáz, ha a kapcsolat elején már felmerül a fizu összege. Igaz én furapók vagyok, mert nem szeretem, ha alkalmakon kívül veaz nekem valamit a barátom. Nem lenne pofám pl. vele fizettetni a ruházkodásomat.

2012. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egy nő és egy férfi részéről is jogos elvárás lehet, hogy legyenek kb. egy értelmi szinten. Mert az gondokat okozhat egy kapcsolatban, ha valamelyik műveltebb.

Amúgy én az egyetemi diplomámmal kevesebbet keresek nálad, és bőven akadnak ilyen nők...Ezen kár ennyit agyalni!

2012. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Ja, igen, a diploma egyébként tényleg nem számít, az én volt báromnak se volt, érettségizni is csak levelezőn érettségizett, de művelt volt, és ez nekem igenis fontos! Tehát nem a papíron múlik azért feltétlenül.
2012. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azert kerdem, mert volt itt a napokban egy kerdes a gykn, hogy osszejonnek e a lanyok olyan pasival aki nem buta, de kevesebbet keres naluk. Kiabrandito volt a valaszok tobbsege, es a legtobb lany nem hajlando osszejonni vele, hiaba nem buta. Am meg biztonsagi orkenz itt videken kb havi 70-80 at keresnek. Csak kulfoldon tobbet.
2012. aug. 14. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!