Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás lányok, ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, ti összejönnétek egy egyetemet végzett biològus pasival ha az kevesebbet keres mint ti?

Figyelt kérdés
Videken kisvarosban keresek netto 115 ezret. De egy mernokkel aki 160-180 at keres nem tudok versenyezni. De osszejonnetek vele ha nem csunya-bejon nektek kulsore, nem buta es jol kijottok vele? De kevesebbet keres nalatok.
2012. aug. 14. 11:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Utolsó a gazdagság és az intelligencia+műveltség nem jár együtt kézen fogva sok esetben..
2012. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

Nem az az érdekes, hogy mennyit keres.

Jaj bocsánat, nem is néztem, hogy csak diplomás lányokat kérdeztél...

2012. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Az utolsó azért akadt ki mert ő nem járt egyetemre? Szánalmas.. Drága, mindenki előtt ott a lehetőség.

szerintem igen is a férfi keressen többet pl egy házasságban. Ő a családfenntartó, ha kevesebben keres mint a felesége akkor már nem az. És jól írta az egyik válaszoló, a férfiak többségét az egojuk miatt egy idő után frusztrálni fogja ha a mellette lévő nőnek jobb a fizetése/ jobbak az anyagi körülményei.

de van erre egy nagyon jó példa: egy férfi doki elveheti az aszisztensét de egy nődoki nem megy hozzá a műtősfiúhoz.

2012. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

Nem akadtam ki, csak megnyitogattam kérdéseket és valóban válaszadás közben vettem észre, hogy nem vagyok célcsoport, de azért gondoltam elküldöm, ha már elkezdtem írni, még ha nem is számítok. Ezért a pont-pont-pont...

De örülök, hogy a jóindulat megvolt, köszi. :D

2012. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

De egyébként valahol épp még lehetne is jogos a felvetés afelől, hogy a kérdező emberi értékekre alapozva (nem pénz; hanem intelligencia; rugalmasság/kedvesség) szeretné, hogy egy hölgy partner esetlegesen kapcsolatra adja a fejét vele, azonban Ő már eleve válogatott a hölgyek között, nem emberi értékek alapján (iskolázottság)...

Szóval akkor mi van? ;)

2012. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

akkor mint pasi annyit fűznék hozzá 2-éve vagyok együtt a barátnőmmel mikor össze jöttünk ő jól keresett(Gyógyszerkiadó szakasszisztens) én pedig munkanélküli voltam akkor és csak szakmunkásom van..kb 6hónapja voltunk együtt mire találtam munkát ami jól fizet és egy szinten keresünk annak ellenére hogy én nem vagyok se diplomás sem mérnök:)nagyon jól megvagyunk!! és az hogy amikor össze kerültünk szinte semmim nem volt mégis kellettem csak ez számít sok mai nő egyből az anyagi helyzetet nézi...elhiszem hogy számít de nem garancia semmire mint ahogy az sem hogy boldogok lesztek együtt!!én azt mondom azt kellene szemelőt tartani mennyire tisztel,szeret és becsül meg az aki9 veled van nem pedig azt hogy mikor összejöttök meg későbbiekben mennyit fog keresni!!


24/F

2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Ennyi.
2012. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24F Becsüld meg a nőd,mert ritka mint a fehér holló...
2012. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Csak ritka az ilyen lany. Rogton megkerdezik, hogy mit dolgozol. Azt mondom, hogy neha tanar vagyok oraado egy gimiben, neha meg biologuskent dolgozok. Ez meg tetszik is nekik, mert egyetemet vegeztem. De aztan megkerdik, hogy van e sajat lakasom stb. Mondom alberletben lakom, na erre mar huzzak a szajukat es utana mar nem nagyon erdeklem oket.
2012. aug. 15. 11:19
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát, tudod az a csaj, aki húzza a száját, mert nincs lakás, ahová betegye a se.ggét, az nekem nem is kellene.


Ha mondjuk otthon laknál, akkor egy fokkal jobban megérteném. De nekem ez sem jelentene problémát: a mostani barátom is a szüleivel él, pedig elég jól keres.


24/N

2012. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!