Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek velem?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ismertek, de ezekből kiindulva:


17 éves vagyok, de nem nézek ki annyinak, kb 15-16.

babaarcom van, és 165 magas vagyok :D


főleg 17-ig érdekel, irreális elvárásokat nem támasztok magamnak :D kort (majdnem írtam nemet is :DD), esetleg magasságot. ha nem miért nem?


2012. jún. 30. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, szivi
2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alap
2012. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam egy babaarcú pasi főnyeremény. nem mondom, hogy ez az elsődleges kívánságom, de nekem nagyon bejönnek. csak hozzám képes kicsit kicsi lennél, de engem ez sem zavar

17L

2012. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én is ilyen alacsony srác vagyok és bizony a lányoknak a 175-180cm magasság az alaphatár, ha ezt nem éred el, akkor valamiért nem vesznek észre téged férfiként. Szerintem próbálj még nőni, meditálj vagy csináltass műtétet, nehogy úgy beszopd, mint én, aki felnőttként ilyen alacsony. Sok sikert a növéshez!
2012. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EGy részeg csaj rám is mondta már ,hogy babaarcom van, mégsem lett barátnőm. Az 5-ös voltam újra.
2012. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen parametereid alapjan en szivesen osszejonnek veled:D Cuki lehetsz^-^

16/L 170 centi:D

2012. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!