Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás lányok, ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, ti összejönnétek egy egyetemet végzett biològus pasival ha az kevesebbet keres mint ti?

Figyelt kérdés
Videken kisvarosban keresek netto 115 ezret. De egy mernokkel aki 160-180 at keres nem tudok versenyezni. De osszejonnetek vele ha nem csunya-bejon nektek kulsore, nem buta es jol kijottok vele? De kevesebbet keres nalatok.
2012. aug. 14. 11:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Kb ugyanaz vagyok csak lányban. Az egyik szakom biológia nekem is. Voltam már én is gimiben óraadó is, szóval én sem keresek többet.Nem könnyű jó melót találni diplomával sem.
2012. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!