Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás lányok, ti összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, ti összejönnétek egy egyetemet végzett biològus pasival ha az kevesebbet keres mint ti?

Figyelt kérdés
Videken kisvarosban keresek netto 115 ezret. De egy mernokkel aki 160-180 at keres nem tudok versenyezni. De osszejonnetek vele ha nem csunya-bejon nektek kulsore, nem buta es jol kijottok vele? De kevesebbet keres nalatok.
2012. aug. 14. 11:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemnek a keresethez semmi köze. Sőt sokszor a diplomának se az intelligencia szinthez, sajnos ez van, saját tapasztalat. Persze ezzel nem téged akarlak fikázni.:)
2012. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én Bp-en őrködöm,és itt elég jók az órabérek..,azért írtam,hogy jobban keresek.
2012. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, hogy mennyit keres a párom.
2012. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ezt irta egy lany itt:


tegnap 16:06 Privát üzenet

Nos én nem járok akárkivel, ugyan is én Extra tartós és hosszútávú kapcsolatokra gyúrok. Csak

olyan férfivel jövök össze akivel az egész életemet el tudom képzelni, biztonságban érzem

magam mellette és tudom, hogy szeret.

Tehát biztonság: minden szempontból, így anyagilag is. Közös háztartást vezetni nagy felelősség.

Én iskolába járok, de dolgozok mellette. Nem tudok úgy tartós jövőt elképzelni egy olyan ember

mellett akivel a kettőnk fizetése éppen, hogy csak elég hónap végéig és nem halunk éhez.

Evvel szemben avval a férfival aki képes anyagi biztonságot nyújtani, az egész életemet el

tudom képzelni. Ha pár év múlva becsúszik egy baba, teljesen véletlenül, akkor ne legyen

probléma, ha az én fizetésem kiesik 1 évre. Hogy ne azt jelentse a "szűkösre húzzuk a

nadrágszíjat", hogy nem fizetünk ki 6 számlát, hogy a gyereknek tudjunk pelenkát venni. Meg

hetente csak 1x eszünk főtt ételt, mert nem fér bele a keretbe.

Én konzervatív ember vagyok, az ember a párját egy életre választja meg. Ha a férfi akar a ház

ura lenni, akkor tegyen le valamit érte az asztalra. Tartson biztonságban.

Nyugodtan bárki mondhatja rám, hogy felszínes és pénzéhes vagyok. Mert nem érdekel mások

véleménye. Csak az érdekel, hogy amennyit kitudok hozni az életemből, azt megtegyem.

19/L

2012. aug. 14. 11:49
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Van az ilyen fajta lány(privát üzenet) és van a karrierista,aki egyedül a saját lábán is megtud élni,és nem omlik össze ha gyerek van és netalán a férje elválik tőle,és egyedül marad a gyerekkel.Ilyen lánnyal amit írtál tuti nem jönnék össze.Mi van ha kirúgnak az állásomból,(mai világban sajnos nagyon sanszos),akkor rögtön elválik tőlem vagy mi??
2012. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%
Privát üzenet?!? Kértél rá engedélyt? Nem a fizetésed miatt nincs barátnőd...
2012. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak olyan férfival jövök össze, akivel az egész életemet el tudom képzelni, de ettől még nem fogok a pénztárcájában matatni már az első randin. Három hónapja járunk a párommal, de még mindig nem tudom, menyit keres. És őszintén: nem is érdekel, amíg nem egy háztartásban élünk, semmi közöm hozzá.

Különben is: az, hogy most jól keres, nem garancia arra, hogy a következő 50 évben is ugyanilyen jól fog. Lehet, hogy valamilyen vállalkozásból van most jó fizuja, ami jövő ilyenkor már a kutyának sem kell. A mostani gazdasági helyzetben, egyikőnk sem tudhatja, mit hoz a holnap.


Persze 19 évesen, kérdéses helyesírással nyilván nem látja még át ilyen jól az ember a világ dolgait.


24/N

2012. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Végre egy reálisan gondolkodó nő mint az utolsó!Az a 19 éves csitri álomvilágban él...
2012. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatom írom le tömören és röviden : Két olyan kapcsolatom volt, ahol jóval többet kerestem a pasinál, egy idő után egyik sem tudta elviselni, hogy egy nő mi az hogy nála többet keres, nem büszkék voltak erre, vagy dicsértek stb, hanem frusztrálta őket !

A második után nekem ez egy kritérium volt a következő párválasztásnál, hogy nálam többet keressen a pasi és legalább olyan egzisztenciája legyen, mint nekem !

A másik amit észre vettem, hogy nem tudják úgy a pasik a dolgokat , megbecsülni egy náluk többet kereső nő mellett , lehet én választottam rosszul, de nekem két próbálkozás bőven elég volt !!!

A mostani párom többet keres jóval mint én, gyakorlatilag a béka seggében sem vagyok, pedig nem panaszkodom egyáltalán és nem kapom azt, hogy " könnyű neked " , meg mert te " megteheted" stb....

2012. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy lány diplomás pasit szeretne maga mellé, azt nem kell feltétlenül rögtön pénzéhesnek titulálni, aki arra hajt hogy majd valaki eltartsa. Persze ilyen is létezik, de sok lánynak szimplán az egzisztencia is számít, hogy a pasija ne legyen buta, alulművelt. Tudom hogy a 2 nem feltétlenül jár együtt, mert vannak olyan érettségit végzett pasik akikről meg nem mondaná az ember beszélgetéskor hogy milyen iskolája van, de van hogy épp az ellenkezője van: nagyon látszik hogy iskolátlan. Ha csak az egzisztenciáról beszélünk (pénz szóba se jön) akkor én nem ítélem el a lányt, mert ha ő okos akkor miért ne lehetne hasonló elvárása egy pasival szemben? Természetesen akkor ha nem kezd el a pénztárcájában "nézelődni".


Na de ezzel nem szeretnék általánosítani senkit, mert biztos vagyok benne hogy rengeteg boldog pár létezik, akik más más iskolai végzettséggel rendelkeznek. Csupán egy ilyen észrevételem van mint lehetőség :))

2012. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!