Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek kevesebb értékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kevesebb értékű férfi aki csak 300 ezret keres meg nem diplomás?

Figyelt kérdés
Buta csóró, ambíció nélküli xar az ilyen számotokra? Miért ? Tisztességes dolgozó ember miért foss nektek? Mert nem tud ingyen luxus életet biztosítani nektek?
máj. 3. 17:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
51%

#19: Pest megyében még a friss érettségis is 300-at keres.


Nyilván Mucsaröcsögén ahol örülnek, hogy közmunka van vagy költözhetnek máshova, ott a minimálbér (ami 177 ezer nettó) valahol van.

máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
60%

#15: De ugye tudod hogy ez a 35 éves dagadt pasas aki semmit se akar az életével napi kérdése? Ő nem tanul, ő nem tesz semmi extrát, ő elmegy a szar munkájába, dolgozik, hazajön, nyavalyog hogy egy kávéra se tud senkit meghívni, és semmit se akar az életével kezdeni. És pontosan ezért ugyan az a válaszom mindig neki.


Nem az a baj, ha valaki nagyon keveset keres, mint már más kérdés él is mondtam. Hanem, hogy nem törekszik hogy jobb legyen saját magának, hanem megreked és lustaságból ott is marad, aztán sír hogy senki se akar megrekedni vele

máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
41%

20,21 én jelentkeztem pesti állásokra de amikor bementem mindenütt maximum 200 nettót ajállottak


És szombathelyen is 120+rezsi egy lakás ennek ellenére 180 nettót lehet csak keresni technikusi szakközép végzettséggel multinál


Érdekes hogy mindíg azt írjátok hogy 600 nettót adnak bárkinek, de erre én még soha nem láttam élő példát, mutassátok hol, akkor odamegyek én is

máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
59%

600-at nem, de 400-450-et viszonylag egyszerűbben lehet keresni. Ha professionon is rákeresel, hogy csak juttatással mutasson hirdetéseket, ki is dobja őket.

Ha meg elmész bartendernek, ott hozzád vágják a nettó 2500-3000/órát. Én hobbiból megcsináltam és beugrósként dolgozom ha épp unatkoznék még azt is.

máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

#23


Nem foglalkozz velük. Itt mindenki milliókat keres! Nálunk a cégnél 110 dolgozóból kb 15 ember keres 350 ezer felett. Igen ők a vezetőség. A többi 95 ember 300 nettó alatt. És ez nagyon is Budapest. Érettségi nélkül nincs senki. Maximum a 3 db C raktáros meg a takarítók.



29/F / nem incel

máj. 3. 21:32
 26/52 anonim ***** válasza:
46%

Én debreceni vagyok, nem hiszem, hogy ez Mucsajröcsöge, de a 300 ezer már diplomás multis állás, a többség inkább 200-250 ezret keres meg.


Nyilván tudjuk, hogy Pesten jobbak a fizuk, de nyolcmillió statisztika kijött már, hogy a fizetések ott 3-4-szeresei annak, amit más városoknan (nem putriban, hanem megyeszékhelyeken) megkap az ember. Nem értem, hogy nem lehet ezt megérteni, hogy az ország felében tanulhatsz, de hiába, ha nincsenek jobban fizető munkahelyek.

máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

#26


Pesten is csak protekció által vagy tényleg komolyabb diploma vagy 20x nyelvvizsga stb által lehet jól keresni. Ezért sértő amikor az átlag embert sértegetik hogy lusta. Mert ha nem nézzük a C segélyes embereket hanem csak a melósokat…. Nem arról van szó hogy az emberek nem akarnak dolgozni. Vagy nem keresik a jobb lehetőségeket! Hanem egyszerűen nincs jobb lehetőség magas iskola nélkül. Elmehetsz 150 különböző munkahelyre Budapesten. Ha a legmagasabb végzettséged az érettségi akkor nem engednek 300-350 ezer ftnál többet keresni.

máj. 3. 21:50
 28/52 anonim ***** válasza:
48%

27: Azért ez elég sarkítás. Ha van egy jogsid buszra, máris nyílik a 600-700 bruttó és egy darab nyelvvizsga vagy diploma sem kell hozzá.

Tavaly volt ennyi: [link]

máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
51%

Akkora egy fsz paraszt kérdés ez!

Tisztességes dolgozó ember????

Aki diplomás az nem dolgozik és nem tisztességes?

máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

#28


Nettó összegekről van szó. Ne mellédumázz. És van aki nem akar több 100 ember életét a kezében tartani mint egy busz sofőr.

máj. 3. 22:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!