Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 20-30 évesen ha "sírnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 20-30 évesen ha "sírnak" hogy normális férfit nem találnak, akkor 40-50 évesen ugyan hogy fognak?

Figyelt kérdés

20-30 között a fiatal férfiak, fittek, kisimultak, életerősek stb.


Ha közöttük nem találnak megfelelőt, akkor mi lesz 20-30 év múlva amikor már a 40-50 éves férfiak közül kell választani, akik már ráncosak, kopaszok, pocakosak lesznek?



ápr. 20. 23:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

#19


Nem, ezt valójában úgy értem hogy olyan dolgot mutasson fel ami bizonyítja hogy életképes.

ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, inkább akkor leszek egyedül, mint ilyenekkel. Faszt kell nekem a te pénzed ami nincs is. A tervek az életben nem feltétlen pénzt jelentenek.
ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

# 21


de életképességet csak saját ingatlan vagy sok pénz mutat fel nem.

?

ápr. 21. 11:15
 24/51 anonim ***** válasza:

#23


Ebben a materialista világban része a saját ingatlan.

ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%

20

Téged sem az eszedért fognak szeretni! :D Tök jó, hogy látatlanban van egy kép a fejedben és az alapján ítélkezel.

A fizetése több, mint az enyém, nem is kevéssel. Annyi a különbség, hogy ő a mai napig mindenre csak elcseszi a pénzt, addig én 22 éves korom óta tudatosan odafigyelek. Lakáskasszát fizettem, megtakarítási számlára fizettem, euróba fektettem, később részvények majd kriptovaluták. 2017-ben hitelt vettem fel, hogy megvegyem az ingatlanom. A hitelt is úgy kalkuláltam ki, hogy legrosszabb esetben is tudjam fizetni.

Szar érzés lehet, mikor egy egyszerű irodista nő jobb meg okosabb, mint ezek a "férfiak".

ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
78%
A 25-ös válaszomhoz még annyit hozzátennék, hogy ő egy hónapban 10 napot dolgozik, míg én 20-22-t. Ennek ellenére most keresek egy másodállást, hogy jobban hitelképes legyek, mert kinéztem egy lepukkant lakást egy kicsit jobb környéken és szeretném megvenni és felújítani. Neki semmi ilyesmi terve nincs! Ja, de igen! Szeretné majd megvenni a legújabb PS-t. :DDDDDD
ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

# 26


tudom hogy ez az ingatlannal, kriptóval, befektetéssel seftelés a mai sikerkultúra, szuperember férfi, nő önmegvalósítás csúcsa és aki nem ebben gondolkodik az vesztes mármint szerinted.


Az anyagi jellegű célokon kívül most sorolj fel olyat amik nem anyagi célok.

ápr. 21. 12:04
 28/51 anonim ***** válasza:

#27


Te miben vagy sikeres?

ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

# 28


munkámban és nagyon egészséges vagyok.

ápr. 21. 12:12
 30/51 anonim ***** válasza:

#29


Akkor ideje egy olyan nőt keresned akinek elég annyi, hogy nagyon egészséges vagy :)

ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!