Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 20-30 évesen ha "sírnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 20-30 évesen ha "sírnak" hogy normális férfit nem találnak, akkor 40-50 évesen ugyan hogy fognak?

Figyelt kérdés

20-30 között a fiatal férfiak, fittek, kisimultak, életerősek stb.


Ha közöttük nem találnak megfelelőt, akkor mi lesz 20-30 év múlva amikor már a 40-50 éves férfiak közül kell választani, akik már ráncosak, kopaszok, pocakosak lesznek?



ápr. 20. 23:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
66%
Nem a külső miatt "sírunk", hanem mert a "férfiak" legjava éretlen kisfiú még 30 évesen. Mi nem olyan régen szakítottunk. 30 évesen az a legnagyobb életcélja, hogy hétvégén elmenjen bulizni és leigya magát. Semmi jövőkép, célok, semmi terv, azt sem tudja, hogy mit akar. Legjava 30 évesen semmit nem tud felmutatni és ez nagyon gáz!
ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

# 11


ja értem, nézed mit mutat fel hogy lásd mit nyúlhatnál le. Hopp annak már van egy háza, na nézzük hogy lehet megszerezni.

ápr. 21. 09:50
 13/51 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan


Miért mit hittél? Ki megy bele olyan kapcsolatba aminek semmi haszna?

ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
62%

#12


Nem én írtam a 11-es választ, azonban az említett válaszolót a kilátástalanság zavarja. Aki 30 éves koráig nem tud semmit felmutatni attól a későbbiekben sem várható több.

ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
#12: Nem tudom, céltalan semmirekellőt a gazdag nő akinek mindene megvan se akar. Ha az én 30 éves párom 16 évesen viselkedne és kb mindent leszarna, nem lehet vele tervezni se számítani rá, én is kivágnám. Akkor is ha amúgy apukától majd a fél világot megörökölné.
ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Már most is csak a 40 felettiekből válogatok...
ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

# 15


tervezni vele: a TE terveidbe bevonni anyagi és egyé hozzájárulóként ameddig bírja azt cseréled ha nem bírja iramot

ápr. 21. 11:06
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

12

Én vagyok a 11-es válaszoló.

Pont ez az, hogy ő kezdett el szépen lassan lehúzni apróságokkal. Legtöbb esetben én vezettem, mert neki sokat fogyaszt a szarja. Soha nem hívott meg semmire, mindig mindent kifizettem. Nem egyszer és nem kétszer én vásároltam be neki és főztem, mert semmi kajája nem volt. Mikor beteg lett én mentem el gyógyszereket venni, mert még egy rohadt lázcsillapító sem volt neki. Ennél komolyabb dolgokat már nem csináltam meg, mert az előző pasim konkrétan élősködött rajtam és már résen voltam és húztam egy határt. Neki 30 éves korára egy 20 éves lerúgott szarja van hitelből, ennyi az össz vagyona. Nekem van egy ingatlanom és két autóm, mellette pedig befektetésem. Akkor ki tudott volna lehúzni kit? Természetesen nem nézem le az anyagi helyzete miatt, de akkor ne sírjon (mert azt tud!) hogy nem halad semmit az életében. Tudna változtatni, lehetne neki is jobb, de tenni nem akar, változtatni nem akar csak várja a sült galambot vagy egy hülyét, aki majd kiszedi a szarból a rengeteg hibájával és tenni nem akarásával együtt.

ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

# 14


ezt valójában úgy érted hogy olyan dolgot mutasson fel amiből neked később anyagi előnyöd származhat

ápr. 21. 11:09
 20/51 A kérdező kommentje:

# 18


ugye tudod ez nem úgy működik hogy megnézed mi a legjobban fizető diploma és akkor az leszel

ápr. 21. 11:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!