Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire igaz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz az (főleg a 20-25 éves korosztályban) hogy a normális lányok fiúk nehezen találnak párt, a bunkó, megbízhatatlanok meg könnyne találnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a normális lányok és fiúk azok, akik szűk baráti körben, vagy anélkül töltik az idejüket, nehezen nyitnak az idegenek felé és a szociális hálójuk is elég szűk, a bunkó, megbízhatatlanok pedig a nagyszájú, társaság közepe típusú emberek, akik sokat járnak közösségbe, ahol felszabadultan ismerkednek, abban az esetben teljesen igaz.

Minden más esetben egyénfüggő a dolog.

Az általánosan igaz, hogy, ha valaki aktív szociális életet él, könnyen teremt kapcsolatot, feltűnő, akkor előbb lesz olyan, akinek megakad rajta a szeme. Míg, ha valaki mindig ugyanazzal a szűk körrel érintkezik és esélyt sem ad új társaságoknak, élményeknek, embereknek akkor kizárólag a vak szerencse, meg a véletlen mentheti meg. Ha a két véglet között van, akkor pedig vagy, vagy. Vagy találkozik valakivel, vagy nem. Minél inkább valamelyik véglet felé húz valaki, annál inkább nőnek, vagy csökkennek az esélyei.

2022. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Igaz, mert a rendes pasik/lányok a 20 éveseknek még unalmasak, nem tudják őket megbecsülni. Majd ha idősebbek lesznek, fordul a kocka.
2022. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok találták ki akik nem felelnek meg senkinek!
2022. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normálisok ha találnak, márpedig 20 évesen szűk baráti társasággal, egyetemre járva, kolisként, több hobbival (ami igaz a normális/átlagos 20 évesekre) azért nem ritka, hogy találnak, akkor tartós lesz.

Az én környezetemben, nagyon sok (kb minden) normális 19-22 évesnek van párja. A legtöbb első vagy második kapcsolat és 1-5 éve tartanak, komolyan terveznek (összeköltözés, közös külföldi mester stb.)

2022. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 csak gyerekkel nagyjából a kutyának nem kellenek.
2022. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez változó, bár részemről igaz, 25 éves vagyok, most találtam meg akit kerestem, nehéz volt, de összejött 😇
2022. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért találnak könnyebben, mert nem nézik kit választanak. Aki értelmes, annak meg nem jó az első szembe jövő... Voilá~
2022. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!