Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

20 éves, magas 193 cm, nagyon vékony jó arcú,csendes de jó srác fehér bőrű imádja a kocsikat és vezetni is szeret.

No cigi, no pia, no tetko.


ápr. 1. 17:59
 1/10 anonim válasza:
65%
Miért ne jönne vele össze egy csaj?
ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen kérdés ez?Hogyne összejönnénk minden gyakoris lány álma egy magas fehérbőrű vezetni imádó srác🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Add már meg a telefonszámát😃
ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, unalmasnak tűnik
ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. 155 centisen kellemetlenül magas és én se vagyok vékony, egy vékony férfi mellett kicsit szarul érezném magam. A kocsikról nem tudok semmit és nem is érdekel, kérdés ezek mellett lenne közös
ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én 27 vagyok, szóval a kora miatt nem, de amúgy más problémám nem lenne vele ezek alapján. Talán az, hogy imádja a kocsikat. Nem is azért, mert engem hidegen hagy, lehetne sok más kapcsolódási pontunk, de ha olyan, akinek mindenképp kell álmai kocsija, akkor is, ha racionálisan nézve nem fér bele a keretbe, az nálam kizáró ok. Egy ismerősöm barátja ilyen, albérletbe laknak, de neki kellett a drága autó hitelre is. Egy kollégám meg a motorokért van oda, van is neki talán 3 és nem azért, mert annyira gazdagok lennének.
ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Túl kommersz vagy! 1990-ben még menő lettél volna a 15 éves lányoknál, de ez ma már beugrónak is kevés. Na jó, valami kispesti panel dzsungelben, a ping-pong asztalon szotyizó lánynak biztosan. :)
ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Van saját kocsija? Lakása?


19/L

ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs karaktere, unalmas. Én meg utálom az autókat, számomra csak egy eszköz, ami a mobilitást hivatott segíteni.
ápr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

11# mit értesz karakter alatt?

Mitől unalmas?

ápr. 2. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor én még "lány" kategória voltam, akkor határeset lett volna a magasság miatt, mert 156 centivel a 185 centis exemmel is érdekes volt 1-2 logisztikai dolog...

ezt leszámítva nekem az alábbiak lettek volna még a kérdéseim:

1. nagyon durván autób..i-e... élvezhető lett volna-e nekem úgy az élet mellette, hogy engem meg baromira nem érdekelnek

2. ő elfogadta volna-e, hogy én rendszeresen iszom alkoholt (nem függő szinten, nem naponta, nem részegségig, nem éreztem magam rosszul, ha huzamosabb ideig nem ittam stb.)

3. a vékonyság átlag vékonyságot jelent, vagy kieső bordájú / 11 éves kisfiú testalkatot... mert nem mindegy


+ egyéb személyisége milyen... mert az nem mond sokat, hogy "jó srác", az mindenkinek más.

ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!