Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan fiúval akinek nincs épp munkája?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem fogod megérteni, kérdező, de a válasz a következő: attól függ, hogy ez a tényező (hogy jelenleg éppen nincs munkája) kb. hány %-át képezi az önmagáról alkotott képnek, tehát hogy az ő saját maga számára hány %-os fontossággal esik latba. Minél nagyobb a %-os szám, annál gázabb az illető.
2021. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Semmiképp.


Exem munkanélküli volt. Állítólag őt is zavarta, de nem csinált semmit ellene. Hetente, kéthetente elküldte az önéletrajzát egy olyan álláshoz, amiről egyértelmű volt, hogy nem fogja megkapni. Közben hónapokig elélt nyugodtan a nyakamon. Az a baj, hogy az ismerkedéskor nem igazán lehet tudni, hogy a másik ténylegesen csak munkák között van, vagy egy léhűtő. Szóval ha nem ismertem előtte, akkor addig mindenképpen megállj van, amíg nincs munkája.

2021. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A rövid válasz igen, de a körülményektől függ.
2021. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Körülményektől függ. Mióta munkanélküli, mennyire próbál új állást találni, miért nem sikerül neki és mit csinál jelenleg munkanélküliként.

Ha egész nap a TV előtt ül hónapok óta és annyival letudta az álláskeresést, hogy 5 helyre beküldte az önéletrajzát és ő ezzel így elégedett is, akkor nem. De maga a tény, hogy jelenleg pont 2 állás között van, nem lenne gond, ilyen bárkivel előfordulhat, önhibáján kívül is.

2021. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt egy ilyen randim. Neten azt írta magáról, hogy üzleti tanácsadó, élőben meg kiderült, hogy másfél éve munkanélküli és még csak most próbálja felépíteni a cégét, ami elmondása szerint nem olyan egyszerű és még évekig eltarthat, amíg beindul (ha egyáltalán). Addig is a munkanélküli segélyből él, ami szerinte egyáltalán nem gáz, mert mások 18 évig is elélnek abból, akkor ő miért ne? Ennél a pontnál köszöntem meg a rám szánt idejét. A végén még megkaptam, hogy ha ilyen válogatós vagyok, akkor nem fogok találni magamnak senkit.
2021. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
A körülményektől függ, ahogy előttem írják. Miért nincs munkája? Volt de pl a járványhelyzet miatt elvesztette? Aktívan keres állást jelenleg? Vagy lusta, munkakerülő és életében egy percet nem dolgozott még? Nyilván ha ez utóbbi, akkor felejtős a dolog.
2021. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

mar megtettem ketszer is sajnos.


az egyik a vegen lehuzott penzzel es tobbszori keresemre se volt kepes megadni a tartozasat, miutan szakitottunk. mindig jott valami ocska kifogassal, ugyhogy a vegen el is engedtem.


a masikkal pedig konkretan semmi ertelmes programot nem lehetett csinalni, mert mindenre huzta a szajat, hogy draga, ha elmentunk kajalni, ezerszer elmondta, hogy ez mennyire sokba kerul (nem tularazottettermekbe mentunk, egyszeru, normalis helyekre

es csak a sajat reszet kellett fizetnie, az enyemet nem).


ezen kivul mindketto folyton panaszkodott, hogy mennyire szar es draga az elet es nem talalnak normalis munkat stb stb. pesig amugy mindketten intelligens, jo kepessegu sracok voltak, de ilyen teren tehetetlenek.


szoval nalam ez nagyon-nagyon red flag a rossz tapasztalatok miatt. esetleg ha epp vegezett az egyik helyen es mar megvan az uj hely, de meg nem kezdett, akkor oke, de ha nincs semmi kilatasban, akkor offos a srac.

2021. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

Hetente, kéthetente elküldte az önéletrajzát egy olyan álláshoz, amiről egyértelmű volt, hogy nem fogja megkapni.


Rég rossz, ha valaki önéletrajzot küld. Házalni kell, bemenni a cégekhez, reklámozni magad. Csak így működik.

2021. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a nők akkora nem mondom ki, hogy mik, de nemcsak akkor nem jönnek össze veled, ha munkanélküli vagy, hanem akkor sem, ha mondjuk nem keresel megfelelően (300 felett). Ez a hatalmas nagy gond. Betegség ez náluk.
2021. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

8: Házalni? Hol élsz? Bemész egy véletlenszerű helyre, hogy "Munkáért jöttem -De mi mi nem hirdetünk állást -De hallgassanak meg, dolgozni akarok"?

Volt ilyen, 1 hétig ezen röhögtek a cégnél. Ha nagyobb cég, akkor örülj ha nem b_sz ki a biztiőr.

2021. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!