Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyan fiúval aki nem jó az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nekem a barátnő találás mindig lehetetlen küldetésének tűnik. Meg nem vagyok társasági ember sem.

Mivel még nem volt barátnőm ezért bizonytalan vagyok az ismerkedésben. Amugy az élet többi részén megállom a helyem.

Meg szerintem jó barát lennék, csak a megismeréssel vannak gondjaim.


2021. máj. 26. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A kérdés hülyeség, már megbocsáss, hol van az rád írva, hogy hogy megy neked az ismerkedés? Lehet valakinek pont az jön be , hogy olyan vagy amilyen .... Ha ronda lennél, vagy egy csöves vagy nem lenne fogad.... érteném, de ez amit írtál nettó hülyeség
2021. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Oda mer jönni hozzám? Mert ha itt bukik a történet, akkor teljesen mindegy, hogy igen vagy sem. (De egyébként ez ennél jóval árnyaltabb. Ha a személyisége olyan, kb egyeznek a célok, megvan a kémia, akkor persze. Egy adatból senki nem tudja ezt megmondani)
2021. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, de ez sosem fog kiderülni, hiszen ezek szerint a beszélgetésig sem fogunk eljutni.
2021. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Én nem kezdenék egy ennyire önbizalomhiányos emberrel, pláne, hogy társaságba sem jár.

Nekem férfi kell, és nem kisfiú.

2021. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha nagyon jó pasi vagy, akkor a külsőd kompenzálhatja ezt a hiányosságot. Nem minden nőnél, de lesz olyan nő, aki egy adonisz külsejű férfiért bármit megtesz. Beszél helyette, kezdeményez helyette, esetleg még a férfi anyagi helyzete sem érdekli. Sok adonisz ezt ki is használja.


Ha viszont csak átlagos férfi vagy (ettől még tarthat helyesnek olyan nő, aki családot, gyereket, komoly kapcsolatot akar, mert olyankor a sok nő a külsőből enged le a személyiséggel és egzisztenciával szemben), akkor a oda kell tenned magad férfiasan határozott férfiként.

2021. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Csak én kezdem unni, a napi 600 ''hogyan csajozzak be lúzerként'' kérdéseket?
2021. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, tényleg unalmas, de hát ha itt lehet kérdezösködni arc, név nélkül, akkor ezt hol máshol tegye fel? Hátha mondanak neki valami jó tanácsot. Egyébként én is szerencsétlen vagyok a pár találásban, csak én az igényeim miatt, bizonyos szint alá nem adok, sajnos kevesen lépik meg ezt ma...
2021. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kémia, szerintem igen.
2021. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!