Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora gond, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora gond, ha valaki férfi létére a szüleinél él 25 felett?

Figyelt kérdés

Mi ebben olyan nagy gond, hogy sokan egyből dobják is az ilyen férfit?


Ne arról az esetről beszéljünk, mikor azért lakik otthon valaki, mert kényelmes stb.... hanem mert mondjuk így tud spórolni akár havi 100-at, vagy mert nagy a ház, és szinte elkülönülten tud élni. Nyilván nővel nem igazán lehet bejárni így sem, de "nyilván" a másik félnek (nőnek) van lakása/háza/albérlete. A nyilván-t szarkasztikusan értem, mert én ugyan nem várom el, ha nekem sincs, de aki női részről elvárja, annak legyen is ... Tehát ha abból indulunk ki, hogy a másik félnek van, akkor ott lehet találkozni. Ha kialakul valami, akkor meg amúgy is csak egy helyet fognak életvitelszerűen használni... Ha lenne mondjuk nekem is, akkor én eladom a sajátot? Vagy ő? akkor valakinek sok pénze lesz, a másik meg ki van használva? Vagy esetleg a lakás árának a felét a másik bedobja a közösbe? Ezt akkor is megtudom tenni, ha nekem nincs lakásom. Sőt a megspórolt összegekből még többől is tudok a közösbe dobni.

Megértem, hogy a szülői házat előbb utóbb el kell hagyni, de, hogy kizáró ok legyen, ha valaki a szüleivel él, ezt nem tudom megérteni.

Magamból kiindulva, nem vagyok elveszett sőt... Ház körül lényegében bármit megcsinálok, az átlag férfi tudománynál többet tudok nyújtani. Pénzben is tudom támogatni, ha a nő lakhelyén költöznénk össze. Nyilván nem ingyen foglalnám el...


Ismerek olyanokat, akik szülőkkel élnek, férfiak, és az életmódjukat ismerve tényleg red flag lehet nőknél... De önmagában szülőkkel élés nem egy negatívum...

De szerintem a legtöbb nő ezt nem így gondolja. Ezért már megfordult a fejemben, hogy csak ezért kéne külön költöznöm, hogy ne ítéljenek meg. Mellesleg dupla annyit kéne költeni mindenre, mivel pl. fűtés akkor is annyi amennyi, ha 3 ember vagy 6 ember él a házban, de a víz és a villany, net stb is hasonló. Ha meg arra gondolunk, hogy ezt a sok kiadást éveken keresztül fizeti az ember és azt egy később összeköltözéskor nem fizeti meg senki, akkor kész hülyeség. Nyílván ha valaki kis házban/panelben lakik a szüleivel és szorosan össze vannak zárva, vagy esetleg nem jön ki a szüleivel, az teljesen más.


Ki hogy látja? Nyugodtan savazhattok, tényleg kiváncsi vagyok az alátámasztott érvekre.

Légyszi kort is írjatok? :D



márc. 31. 22:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%

#18


Ebben az esetben fogadd el, hogy életképtelen vagy és magányra vagy kárhoztatva amíg nem változtatsz ezen.

ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
És ha sikerül változtatni, le ne állj olyan nőkkel, akik jóval alattad keresnek vagy ha le is állsz velük, hagyd cask, hogy fizessék mindenbe a részüket. Ha így is veled maradnak, akkor nem a pénzre mennek.
ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#21

nettó 350-el életképtelen vagyok? :D

Háát azért sokan vannak akik ennyit sem keresnek, akkor az mind életképtelen és egymaga fog megöregedni...

ápr. 1. 19:55
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyit nem tud összeszedni, akkor mit akar?


19/L

ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 leszbikuslány válasza:

Tekintve azt hogy tavaly október végén lettem 41 eves igy túl öreg es túl vén vagyok mar a munkához és a munja egyáltalán nem nekem való dolog a jelenlegi marafandó vegyi anysg metgezésem kóvetkeztében ogy én mar nem vagyok sem fiatal huszon eves mint te de mégbxsak fiatal harminc akarhany eves sem nem vagyok mar igy

nekem az eletkorom miatt marcsak multam van es nekem ebben az eletben mar jóvőm nincsen igy a jóvö kizarólag a fiataloké igy aki fiatalok tele vannak élet erö energiávval akik képesek a vilagit egyedúl is megváltani igy én mar sajnos nem is tudom es nem is akarom

a világot megváltani igy a 14 eves ipari szakmunjas kis gyerek koro óta 24 év es 4 hónapot dolgoztam es a megalázó havi 140 ezer forint két minimalberből az ors6ag tóbb mint havi 80 ezer forint adó és harulekokat vont ke es lopott el felhaboritó modon ebböl a kis keves pénzböl igy mai ertéken 15 millió forintot fizettem be a 24 ev alatt a kagyar allamnak adó szerint a semmire m semmi s3gitsefet nem kaptam az orszagttól csupan havi 61 ezer 800 forint negalázó nyugdijat kapok igy ilyen ósszegre például abankpkhitelre szóba se allnanak velem mert a bankok is tudják azt hogy ilyen megalázó hav ezer forinbból meg az étel is luxus dolog igy a bank is jól tudja azt hogy ebbök nem kehet hitekt tórkeszteni!igy mivelnejem a l

ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 leszbikuslány válasza:

A sok helyes irasi hibak felre potyógeseim miatt bocsanat de olyan hitvsny sajnos enek a gyakori kerdeses interjet okdalnak a kezelesi felulete jogy a gyengen katokra azboldal egyaltalán bem gondol igy nem tudom be allitani fejte hat terre eztba vakito feher hat teret ami szo szerint ki egeti a szemeimet es konnyeztek es rendesen fajbak a szemeim tole mobel kevesebv mint 30 szazaoekot katok csak a szem betegsrgem mistt igy s betuket homalyosan latom amin ez a fehet vakito hat ter nem segit csak rokt rajta!

Na szoval videki falusi kertes hazban ekek a szukeim hazaban kenyszerbbol mett a nincsbol nekem nincs oentem nem hogy akberletre de az etre sincs a nincsbol lassan penzem igy ogen is eleg sojan elnek a szuleikkel egyitt kenyszerbbol

ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 leszbikuslány válasza:
Eleg sok féle nök vanbak személyisegileg igy valovan vanbak olyan nök is akiket csak az fogja erdekelni menbyi oenzed van es milyen hazad es milyen sutod van de ezek a nök mind ugymond haszon kesö szerencse vafaszok akik arra mrnnek rá hogy kinnél jobban lehuzzak a bórt rolaf ugy mint mindrnhova széoen hurcolassdzad a kirslynői seggúket autoddal es evente legalább 3 fagy negyszer fizesd be öt termestetesen a te oenzedbböl luxus nyaralasokra mert ez nekik hár igy gondolják ezt azon nök es jar nekik az hogy gavonta tóbb 100 ezer forintert luxus ekstereket vasároljál nekikigy vannak olyan nök is akik nem ilyen tipusok igy a szerencsen mulik kit fogsz kifogni magad mellé
ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%

Anyummal maradtam több közös indokból, illetve az érem másik oldalaként úgyszólván mamám hagyta nekünk a lakást és ő költözött el új férjhez. Mivel alapvetően is rokkant volt és egyre rosszabb állapotban van, én már nem tudom elhagyni. Ráadásul azóta mamám is lerobbant és meghalt a férje régen, úgyhogy nekem kétfelé járni már sok lenne. Én ezt beszívtam, ez jelenlegi életemben a keresztem. Párom költözött ide, de megfelelő helyünk van nagyobb szobával a konyha mellett. Egyszer majd enyém lesz az egész lakás.


35/F

ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
60%
Hülye is lennék egyébként a nagy szobámból lelépni lehúzó albérletbe, másra pedig nincs is lehetőségem. Miközben akkora lakásban anyum egyedül maradna és járkálhatnék. Hát nem. Ezért is mondom úgy, hogy közös indok és közös bizniszű élet.
ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 leszbikuslány válasza:

24-es 19 evesnek irt nő!

Ha ennyit nem tud össze keresni akkpr mit akar!

Ezt te irtad oda ki!

Na mist te ilyen giatalin nagyon kivancsi vagyok honnan tudsz óssze keresni atkag 50 vagy 60 millió firintot a kopasz seggeddel mikir meg most kezded az életed?

Mivel nem tudom a csaladod jóvedelmi helyzetét de ez sem rám sem masnak ehhez semmi köze nincsen!

De tegyúk fel gazdag csaladba szúlettél es anyucid es apucid szépen a kolasz segged alá ida be tolha a tóbb 10 millió firintokat amiert te a 10 kórmód soha ezert a ornzerr nem kopott nert neg €letedben soha nem dolgoztál!

Na most a gazdag eljenyeztetett emberek fuggetlenul attol hogy nö vagy ferfi e az illetöbne azzal verjek a nyalukatvamit a gazdag szúleittöl ingye. Milliokat a seggúk alá be rakbak majd akkor lesztek ti wmverek a szrmemben ha azt a oénzt csrt es verejtekjel a sahat kettö kezeitekkel kaparjátok óssze!

Szoval nem tudom te egy eljenyeztetett milliomos vagy e vagy csak nagy itt a szad!

Mit tidsz te 1o evrs giatalon fmutatni?netan ilyen giatalon óssze stedtel milliokat?

Es ha nejed noncs de mastol ezt jogtalanul el varid akkkr egy haszon lesöbvagy az ugynevetettbolcso nömet neveziknigy akik szabdekosan gazdag ferfiakra utaznak hogy azokbbol abyagi hasznot huzzabak le!

Szoval nem tudom caloban nö nemü vagy e vagy him nemü vagy es nökent mutatkozolnbe telheeen mindegy ezva dolog a dolog a hozzá allasoddal van baj!

Mig masoktol el varod legyen oenzúk mikózben te beked is szo szerintba kolasznseggeden kivúl nincsen semmid itt ez a gond.

ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!