Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora gond, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora gond, ha valaki férfi létére a szüleinél él 25 felett?

Figyelt kérdés

Mi ebben olyan nagy gond, hogy sokan egyből dobják is az ilyen férfit?


Ne arról az esetről beszéljünk, mikor azért lakik otthon valaki, mert kényelmes stb.... hanem mert mondjuk így tud spórolni akár havi 100-at, vagy mert nagy a ház, és szinte elkülönülten tud élni. Nyilván nővel nem igazán lehet bejárni így sem, de "nyilván" a másik félnek (nőnek) van lakása/háza/albérlete. A nyilván-t szarkasztikusan értem, mert én ugyan nem várom el, ha nekem sincs, de aki női részről elvárja, annak legyen is ... Tehát ha abból indulunk ki, hogy a másik félnek van, akkor ott lehet találkozni. Ha kialakul valami, akkor meg amúgy is csak egy helyet fognak életvitelszerűen használni... Ha lenne mondjuk nekem is, akkor én eladom a sajátot? Vagy ő? akkor valakinek sok pénze lesz, a másik meg ki van használva? Vagy esetleg a lakás árának a felét a másik bedobja a közösbe? Ezt akkor is megtudom tenni, ha nekem nincs lakásom. Sőt a megspórolt összegekből még többől is tudok a közösbe dobni.

Megértem, hogy a szülői házat előbb utóbb el kell hagyni, de, hogy kizáró ok legyen, ha valaki a szüleivel él, ezt nem tudom megérteni.

Magamból kiindulva, nem vagyok elveszett sőt... Ház körül lényegében bármit megcsinálok, az átlag férfi tudománynál többet tudok nyújtani. Pénzben is tudom támogatni, ha a nő lakhelyén költöznénk össze. Nyilván nem ingyen foglalnám el...


Ismerek olyanokat, akik szülőkkel élnek, férfiak, és az életmódjukat ismerve tényleg red flag lehet nőknél... De önmagában szülőkkel élés nem egy negatívum...

De szerintem a legtöbb nő ezt nem így gondolja. Ezért már megfordult a fejemben, hogy csak ezért kéne külön költöznöm, hogy ne ítéljenek meg. Mellesleg dupla annyit kéne költeni mindenre, mivel pl. fűtés akkor is annyi amennyi, ha 3 ember vagy 6 ember él a házban, de a víz és a villany, net stb is hasonló. Ha meg arra gondolunk, hogy ezt a sok kiadást éveken keresztül fizeti az ember és azt egy később összeköltözéskor nem fizeti meg senki, akkor kész hülyeség. Nyílván ha valaki kis házban/panelben lakik a szüleivel és szorosan össze vannak zárva, vagy esetleg nem jön ki a szüleivel, az teljesen más.


Ki hogy látja? Nyugodtan savazhattok, tényleg kiváncsi vagyok az alátámasztott érvekre.

Légyszi kort is írjatok? :D



márc. 31. 22:41
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#10

Miben nyilvánul meg az életképtelenség?

ápr. 1. 00:16
 12/30 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetésed?
ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Mert ennek általában az az oka, hogy keveset keres az illető, márpedig a nőknek ez a legfontosabb a kinézet mellett.
ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%

Mennyire 25 felett? Nálunk ez nem volt gond. Egyik barátnőmmel sem volt ez probéma, igaz én "csak" 25 éves koromig éltem a szüleimmel, viszont egy panelben, a saját szobám egy picike lyuk volt. Pedig volt olyan barátnőm is, akinek saját nagy lakása volt, mégsem volt ez kizáró ok. Aztán 26 évesen megismerkedtem egy lánnyal, akivel már igazán komolyabban gondoltuk a dolgokat, pár hónap múlva összeköltöztünk, először bérelt lakásba, aztán lett saját lakás és lassan 20 éve együtt vagyunk.


Szóval, akkoriban ez nekem nem tűnt gondnak abszolút, de igazából 20 év távlatában is óriásit fordult/változott a világ, el tudom képzelni, hogy manapság ez már nagyobb gond lehet esetleg. Meg az sem mindegy, hogy 25 év felett picivel, vagy már 35-40 évesen vagy afelett.


Annyit tudok, hogy 35 feletti mamahoteles férfi ismeröseim közül egyiknek sincs senkije, de azt nem tudom, hogy az összefüggés egyenes arányos e ezzel a ténnyel (mondjuk mindegyik fura személyiség, nehezen tudom elképzelni őket teljesen önálló életre, inkább emiatt nincs barátnőjük).

ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

Az aranyszabály az alábbi:


- Férfiként 21 évesen már nem lakhatsz otthon, menned kell ablérletbe legalább ha akarsz esélyt. Ha otthon laksz, akkor mamahoteles, igénytelen, életképtelen vagy.


- Nőként 35-40 éves korodig is otthon lakhatsz, mert minek fizetnél az albérletért, ahelyett inkább rakd félre azt a pénzt etc.


Ergo, ha férfiként saját lakásra gyűjtesz otthon, akkor kuka vagy, de nőként elfogadott.

ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%

Én nemrég szakítottam a barátnőmmel akivel együtt éltem, majd ezután haza költöztem. Jövőre veszek saját lakást, havonta 350-et rakok félre (majdnem dupla ennyi a havi keresetem) és pont lesz*rom a nők véleményét.

Minek menjek albérletbe, azért hogy még +2-3 évet keljen spórolnom a saját lakásomra? Kösz, kihagyom.


Akinek meg így nem kellek, az meg mehet a búsba. A rossebet nem érdekli ezeknek a véleménye. Alkalmit bármikor találok, amit lerendezek valahol.


Ajánlatos egyébként ezeket a gyakoris nőket fenntartással kezelni. A nagyja olyan nő, akire amúgy rá se néznél élőben és ugyanúgy mamahotelesek vagy max egy albérletben tengődnek mint azok akiket oltogatnak. A B verzió meg az, hogy csávók és csak szimplán trollkodnak. Ha a való életben így mennének a dolgok, mint azt ahogy ezek az emberek leírják, a férfiak harmadának nem lenne barátnője. Ha kimész az utcára, akkor viszont látod, hogy ez nem így van. Egy szó mint száz, ne ide gyere tanácsot kérni az ilyen jellegű kérdéseiddel kapcsolatban, mert + véleményt nem fogsz kapni, meg amúgyis kit érdekel ilyen megkeseredett emberek véleménye? :D

ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A privát szféra hiánya szokott a gond lenni. Ha mindenki a szülőkkel lakik, akkor nem lehet egy jót dugni sehol, csak ha épp nincs otthon senki.
ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#12

#13


nettó 350e ft a fizetésem, nem túl sok, de szerintem vállalható. Mondjuk jön mellé még 20e szép kártyán, céges telefon stb. apróságok...

ápr. 1. 11:24
 19/30 A kérdező kommentje:

#17

A privát szférát meg tudom érteni, mármint azt, hogy nem lehet sexelni normálisan. De ha a nőnek van, akkor azért megoldható. Ha meg neki sincs, akkor meg igazából nem is reklamálhat. Ezen kívül egyéb módokon is megoldható. pl. kirándulások alkalmával. Nyilván ez nem megoldható rendszeresen, de ha valakik passzolnak, akkor össze lehet költözni külön helyre és akkor már meg van oldva... Nyár elején megyek pl. 4-5napos motoros túrára, ott is lehetne bármi... Habár úgy néz ki, hogy egyedül megyek :D

ápr. 1. 11:33
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Otthon élek pedig van saját lakásom. Az ok egyszerű nem látom értelmét külön költözni tök egyedül... A családi ház baromi nagy igazából nagyrészt kihasználatlan.

Ha lenne valakim vagy csak esélyem arra hogy megismerjek valakit akkor elköltöznék nyilván. De nincs semmi esély, abszolút nem érdeklem a nőket, évek óta semmi közöm nem volt a egyhez sem. Akkor meg minek legyek egyedül az abszolút magányban? Így legalább van két ember akiknek valamilyen szinten fontos vagyok, ha külön mennék ez sem lenne meg. Reggel egyedül mennék melóba, délután hazaérek a tök üres lakásba, majd szintén egyedül lefekszem aludni és ez menne tovább amíg fel nem dobom a talpam. Előbb utóbb nyilván mennem kell, igazából ez pár év múlva esedékes, de őszintén szeretném kihúzni ezt az időt minél jobban. Amúgy a nőket rohadtul nem érdekli hogy xy hol él, mennyit keres, mennyi pénze van stb. Ha alapból nem vagy számukra érdekes még minimálisan sem akkor mindez lényegtelen. Én azt az esélyt sem kapom meg hogy egyáltalán elmondhassam mivel foglalkozom vagy kiderülhessen hogy otthon élek.

ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!