Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú férfiak 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú férfiak 25 felett mind elkeltek?

Figyelt kérdés
Ezek a tipikus intelligens, rendes, tiszteletteljes, visszafogott, érzékeny "férj alapanyagok". Utoljára akkor találkoztan ilyenekkel, mikor bölcsészkarra jártam. 5 évig kapcsolatban voltam egyébként, nagyjából egy éve próbálok ismerkedni megint, de mindenhol két lábon járó red flagekbe botlok.
2022. dec. 1. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Vagy elváltak, és már nem akarnak férjek lenni - mert elég volt a nőkből..
2022. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Én több ilyet ismerek és van közte olyan, aki szingli. Tehát nem.
2022. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Engem már mondtak intelligensnek, rendesnek, érzékenynek is, és mégse volt még komoly kapcsolatom 31 évesen.
2022. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Eszembe nem jutna ide kérdést kiírni. A bölcsészek nem tudják hol kell férjet találni?
2022. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek nem is leteznek lol
2022. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

"mindenhol két lábon járó red flagekbe botlok"


Nekem az ilyen fajta megnyilvánulás túl "modern" és olyan benyomást kelt, mintha az illető nagyon laza és menő akarna lenni a szlenggel, de valójában csak ostoba lesz a megfogalmazás.

Persze azt gondolod nem számít, de hidd el, nagyon is. Magyar vagy, magyar oldalon és mégis nem magyar szlenggel rövidítesz le egy olyan jelentős dolgot, amit ki kéne fejtened, hogy még is mik voltak azok a "red flag"-ek, amik közbejöttek az illetőknél.

23F

2022. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Azért pontoztatok le, mert azt gondoljátok, hogy akinek 31 évesen nem volt komoly kapcsolata, az csakis incel lehet? 3-as voltam.
2022. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sokkal én sem találkoztam sajnos. A párom az egyedüli ilyen ismerősöm, de értelemszeruen ő foglalt 😅


24N

2022. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Legyetek boldogok lepontozós agyhalottak.
2022. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Valóban értékes tulajdonságnak tartom ezeket, de az utolsó kettő (visszafogottság, érzékenység) épp nem könnyíti meg az ember boldogulását a mai világban, és a társkeresésben sem a legkelendőbb portékák. Ezzel együtt nem mondanék le róluk, örülök, hogy ilyen vagyok.
2022. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!