Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú férfiak 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú férfiak 25 felett mind elkeltek?

Figyelt kérdés
Ezek a tipikus intelligens, rendes, tiszteletteljes, visszafogott, érzékeny "férj alapanyagok". Utoljára akkor találkoztan ilyenekkel, mikor bölcsészkarra jártam. 5 évig kapcsolatban voltam egyébként, nagyjából egy éve próbálok ismerkedni megint, de mindenhol két lábon járó red flagekbe botlok.
2022. dec. 1. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Akit ilyet ismerek, és tényleg főnyeremény a belső tulajdonságai alapján (külsőre kinek mi), hát persze, hogy foglalt :(
2022. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyenek pont hogy nem kellenek a nőknek.
2022. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha leveszed az érzékeny tulajdonságot akkor itt vagyok. Másrészt meg hol vannak ezek a nők akikre ugyan ezek igazak?
2022. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én most szabadultam fel. 😂
2022. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy akiknek ilyen tulajdonságai, meg személyisége van, azoknak még a normálisnak nevezett lányoknál sincs sok esélye. Mindenképp előny, ha határozott vagy, lenéző, és hogyha bunkó vagy a lánnyal, mert sokuk szeretik, ha megvannak alázva. Valamiért ezt igénylik.
2022. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írja "ilyen vagyok, de nincs barátnőm" az nem ilyen kisugárzású ember.


Akit én ismerek ilyet, ő belőle árad a kedvesség az egész lénye olyan. De közben nem muja, nem ferfiatlan, ha valaki bántja az megbánja. De akinek jó szava van hozzá, látszik, hogy rögtön kedveli és rendes vele. Látszik rajta, hogy valószínű olyan gyengéd a barátnőjével, hogy hercegnőnek érezheti mellette magat, plusz életképes, sikeres.

2022. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rám pont igaz mindegyik amit írtál a kérdésben, és elmúltam 25, sőt már 30 vagyok... Rám inkább a kis önbizalom az igaz, de ez az utóbbi 1 évben sokat javult. Lassan talán elérek arra az önbizalmi szintre, ahol normális esetben lennem kéne :D
ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 vagyok:

Ha 5 éve lett volna ennyi önbizalmam, szerintem már foglalt lennék :D

ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet önbizalmad, kell is, hogy legyen főleg csajozáshoz.

De amint van és van mellé önértékelésed, tartásod (és nem egy papucs vagy mint amit keresnek) akkor pedig egy öntelt fax leszel nekik.

Én màr feladtam ezeknek soha semmi nem jó. 😆

ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!