Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki ennyire szerencsétlen a társkeresésben mint én? 36/F

Figyelt kérdés

Eddig még egy komolyabbnak mondható barátnőm sem volt. Más embereknek már ebben a korban családjuk van, gyerekek stb...

Sajnos inkább ilyen magamnak való ember vagyok, nem szeretek kezdeményezni idegen embereknél. Persze az évek alatt azért voltak ismerkedési kísérleteim, de csak csalódás lett belőle, ez miatt ma már még nehezebb lett az ismerkedés. De mégis szeretnék egy érzelmes kapcsolatot, nem akarok örök életemre egyedülálló maradni!


márc. 28. 01:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom! :D
ápr. 24. 10:22
 22/30 A kérdező kommentje:
Ez annyira tipikus egyébként, ez nem is én lennék ha máshogy alakult volna a dolog. Itt a tavasz, a jó idő, lehetne ismerkedni és most malmozhatok itthon 2 hónapig, hogy akkor majd a vizsgái után lesz-e kedve még hozzám. 10 évvel ezelőtt már volt egy ilyenben részem, akkor is egy egyetemista lánnyal ismerkedtem és mire véget értek a vizsgái összejött az ex pasijával. Vajon most is ilyen sors vár rám? Nem tudom. Talán hagyni kéne és keresni egy olyant aki jobban rá ér.
ápr. 24. 15:14
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled bármit, akkor éppen az ágyában lennél.
ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem egyetemistát.
ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakok stresszesek jellemzően minden barátnőm végig kefélte a vzsgaidőszakokat.
ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Pedig én már anno megfogadtam, hogy nem fogok egyetemistákkal kezdeni, a korábbi negatív tapasztalatok miatt. De sajnos nem volt ráírva, így már csak azután tudatosult ez benne miután kikezdtem vele. Én rosszul érezném magam, hogy ha most meg elkezdenék mással randizni, miközben ő meg talán rám vár. Ezt a két hónapot most ki kell bírnom, ha már bele kerültem, aztán a vizsgaidőszak után eldől, hogy mi lesz. Jövő héten elmegyek egy jósnőhöz és meglátjuk mit mond erre.
ápr. 25. 11:04
 27/30 anonim ***** válasza:
Azta...
ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jósnő 😆😆😆
ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Szerencsére hétvégén tudtunk beszélgetni hosszabban és megbeszéltük, hogy ő nem akar tőlem semmit! Így akkor már csak gyorsan ki kell vernem a fejemből és kereshetek egy valóban hozzám való nőt. Azért a jósnőt meghallgatom, kiváncsi vagyok miket mond. 😉
ápr. 29. 11:07
 30/30 anonim ***** válasza:
azta...
ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!