Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért csak olyan nőbe tudok szerelmes lenni, akinek van párkapcsolata?

Figyelt kérdés

De most komolyan, ez valami betegség nálam? Mindig olyanba leszek szerelmes vagy olyan tetszik meg akinek van pasija. Most is bekerültem kollégiumba, van itt egy lány, tök kedves, aranyos meg minden. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon tetszik. Erre kiderül, hogy van pasija. Pár hónapja is hasonló eset történt. Gimiben szinte csak ez játszódott le. Ez mégis miért történik velem?

21/F vagyok, ha valakit esetleg érdekel.



2023. szept. 11. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem mindegy? Amúgy se kellenél neki ha szingli lenne akkor se. 😂
2023. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Valószínűleg igazad van. De akkor se értem, szinglibe miért nem tudok beleszeretni.
2023. szept. 11. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
De hát hogy szeretsz bele? Dumáltok vagy mi? 😅
2023. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Igen. Plusz ha nagyon szép az adott lány, akkor emiatt is képes megtetszeni
2023. szept. 11. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
De dumálj akkor szinglikkel 😅
2023. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
44%

Mi a bajod azzal, hogy van pasija? Akitől el lehet venni a párját, attól el is kell venni, mert mindenki úgy jár a legjobban. A párkapcsolat nem versenyfutás, ahol a győztes élete végéig őrizgeti a vitrinben az érmet. Sokkal inkább profi boksz, ahol időről időre felbukkan egy kihívó, és neked meg kell védeni az övedet. Ha erre nem vagy képes, elveszik tőled.

Az, hogy valaki kapcsolatban van, semmit nem jelent. Manapság leginkább csak annyit, hogy egymás mellett buzerálják a telefonjukat. Pedig a kapcsolatot ápolni, a szerelmet őrizni kell. Napi szinten. Különben elhervad, és csak annak nyílik megint, aki friss vízzel közelít.

2023. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem az egy baromi erkölcstelen dolog, ha valaki más nőjére mászik. Meg őszintén, ha valaki rossz kapcsolatban van, kilép belőle. Ha meg boldog, akkor mégis miért kezdene mással?
2023. szept. 12. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, miért nem szingli nőkkel dumálsz. Ott tiszta a terep
2023. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
56%
Süt belőled a fiatalos idealizmus, kérdező. Szép dolog, csak tudd, hogy az élet nem holdfényes lányregény. Ha majd egyszer lesz párod, elhiheted, senki sem lesz tekintettel az érzékeny lelkedre. És nem is lehet! Mindenki a saját sorsával kell számot adjon, és óhatatlan, hogy eközben sok már embernek lép a tyúkszemére. Mint ahogy te is. Szóval ha lesz párod, tudnod kell megtartani.
2023. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elkötelezettségre képtelen vagy.
márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!