Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki ennyire szerencsétlen a társkeresésben mint én? 36/F

Figyelt kérdés

Eddig még egy komolyabbnak mondható barátnőm sem volt. Más embereknek már ebben a korban családjuk van, gyerekek stb...

Sajnos inkább ilyen magamnak való ember vagyok, nem szeretek kezdeményezni idegen embereknél. Persze az évek alatt azért voltak ismerkedési kísérleteim, de csak csalódás lett belőle, ez miatt ma már még nehezebb lett az ismerkedés. De mégis szeretnék egy érzelmes kapcsolatot, nem akarok örök életemre egyedülálló maradni!


márc. 28. 01:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Rosszindulatú emberek írni fogjàk hogy “boldog magányt”.


Én azt mondom ne add fel. Próbálkozz annál aki tetszik. Az életkort , testalkatot azért vedd figyelembe hogy olyanhoz menj oda akivel egy ligában játszol.

márc. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, hogy nőkben is vannak olyanok, mint te is. Csak azt nem értem hogy nem találtok egymásra. Itt gyakorin is vannak hasonló nők.
márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
18%
Boldog magányt!
márc. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
Defektesek magányosak még mindig ennyi idősen, meg akik elválnak. De az elváltaknál ez rövid idő, mert ők hamar találnak társat, mivel nem defektesek.
márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyszer majd eljön a te időd is.
márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj semmin. A legtöbb kapcsolat, házasság egy katasztrófa és ne hidd hogy te leszel olyan szerencsés hogy kiegyensúlyozott boldog kapcsolatod lesz. Én hasonló korú vagyok mint te és régóta nincs senkim, pedig előtte voltak kapcsolataim. Csak körülnézek és rájövök egyedül sokkal jobb, rengeteg felesleges idegeskedéstől kímélem meg magam.
márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%

Akkor tegyél is érte... benne van a válasz a kerdésedben...

" nem szeretek kezdeményezni idegen embereknél"


Hát vegyél erőt magadon aztán kezd el gyakorolni, tinder, badoo stb tökéletes hozzá, hogy gyakorold legalább a kommunikációt, kísérletezz, hogy miről lehet beszélni miről nem...

Én pl direkt a dagikkal meg azokkal akiknek van gyereke csak gyakorolni szoktam, magát a kommunikációt...

márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem szeretsz idegenekkel kommunikálni, mert nincs benne gyakorlatod, nem tudod, hogy hogyan csinálld... azt gondolod nincs témád stb stb... pont ezért kell erőt venni magadon és mégis eleinte megerőltetve magad akár hülyeségekről dumálni...

Pl megkérdezed milyen házban lenne a roxfortban... vagy hogy hány palacsintát tud megenni...

Millió faxsággal el lehet kezdeni egy beszélgetést.

márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért akarsz kapcsolatot, mert nem akarsz egyedülálló lenni, és másnak már családja van? Mert akkor, 2-es, itt a válasz.
márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

A csalódásaidnál mérlegeld hogy nem azért lett-e csalodas a vége, mert nem illettél össze az illetővel. Biztosan akad olyan akivel passzoltok, nem szabad feladni. Én sem adtam és igaz több éves egyedüllét után, de megtalaltam a masik felemet.


Ha esetleg olyanokon bukott el a randid peldaul hogy kínos csend volt, kicsit gondold át, mik azok a témák amiket fel lehetne hozni randin. Ez mesterkéltnek tűnik, de aki zarkozottabb, esetleg szegyenlosebb tipus az tudja hogy mennyire zavarban tud lenni az ember és nehéz improvizalni.

Nincs azzal gond hogy nem szeretnel egyedulallo lenni és azzal sem hogy lassan orulnel ha lenne valakid akivel terveket szőhetsz. De egy kapcsolatot gondozni, építeni kell, ezt ne feledd ha összejönne.


31n

márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!