Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzékelem hogy szinte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem hogy szinte a nők 80 százaléka ilyen férfiakra vágyik és ezért hihetetlen sorok vannak az ilyen férfiak előtt?

Figyelt kérdés
Közigazgatásban dolgozom így sok a női kolléganőm, viszonylag fiatalok csinosak, tényleg vonzó nők egyébként és most látom igazán hogy mennyire megy a verseny, szenvedés az olyan férfiak után akik jól néznek ki, sportosak, férfias kisugárzásuk van és még egzisztenciálisan is rendben vannak, szerintem a férfiak nagyon kis százaléka rendelkezik ilyen vonzó tulajdonságokkal. Hét kolléganőm azért van egyedül mert ilyen férfit szeretne, de egyszerűen nem találnak mert vagy foglaltak vagy ghostingolnak vagy csak szexet akarnak, vagy szeretőt szeretnének....
márc. 23. 10:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
Erre emlékszem én is, "Ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél" dologra. De ez majdnem 100 éves. Akkor még fiatalkorban/korosztályban is nőtöbblet volt.
márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert a két világháborúba elvitték a férfiakat és sokan nem jöttek haza, vagy aki hazajött az is PTSD-ben szenvedett de akkoriban nem foglalkoztak vele.
márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
14:25. Igen, ez így van.
márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne a munkahelyedből indulj ki, ez anélkül is valós és fordítva is. Mindenki a jobbat keresi. Egyébként messze nincs tele jó nővel a közigazgatás. (szintén van tapasztalat)
márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy van joguk a nőknek is válogatni. Miért kéne egy szép, csinos, dekoratív nőnek leállnia egy átlagos fickóval? Konkrétan már elvárás ez az férfi nemtől, hogy a jó nőknek is le kell állniuk mondjuk egy 10/4es férfival.
márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen pasi legyen nekik vonzó? Amiket leírtál azok meg nem elérhetetlen dolgok. Legyél te is ilyen. Istenem...
márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
41%
Én egy átlagos ficko vagyok és csak annyi az elvárásom hogy rendes és kedves legyen a lány ennyi. De forditva látom nem igy van..
márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27 kétlem, hogy csak ennyi az elvárásod. De nálunk a házban lakik egy nagyon kedves, rendes, férfifrizurás, kínai piacról öltöző, szemüveges, sánta hölgy, ő nagyon szeretne barátot...
márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

27 hányszor hallottam már ezt férfiak szájából, írásából ezt….aztán valahogy még is csak kiderült, hogy ott többnek kell lennie a kedvességnél és a rendességnél.

sőt….jóval többnek.

márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!