Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzékelem hogy szinte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem hogy szinte a nők 80 százaléka ilyen férfiakra vágyik és ezért hihetetlen sorok vannak az ilyen férfiak előtt?

Figyelt kérdés
Közigazgatásban dolgozom így sok a női kolléganőm, viszonylag fiatalok csinosak, tényleg vonzó nők egyébként és most látom igazán hogy mennyire megy a verseny, szenvedés az olyan férfiak után akik jól néznek ki, sportosak, férfias kisugárzásuk van és még egzisztenciálisan is rendben vannak, szerintem a férfiak nagyon kis százaléka rendelkezik ilyen vonzó tulajdonságokkal. Hét kolléganőm azért van egyedül mert ilyen férfit szeretne, de egyszerűen nem találnak mert vagy foglaltak vagy ghostingolnak vagy csak szexet akarnak, vagy szeretőt szeretnének....
márc. 23. 10:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%

A férfi kolléganő 🤭


[link]


[link]

márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%

"jól néznek ki, sportosak, férfias kisugárzásuk van és még egzisztenciálisan is rendben vannak"

Sportosak és egzisztenciálisan rendben vannak... ennyit tudunk tenni a többi genetika... :(

márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%
Közigazgatásban konkrétan mit? Voltam kormánytisztviselő, ezért kérdezem. Am jól látod... én is láttam. Viszont engem a "beltenyészet" (<-cégen belül..) mindig taszított...
márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%
Ma 12:37 Férfi vagyok, engem is taszított ez... jó lenne ha beállna az egyensúly, tehát teljesíthető - de nem könnyű- elvárások. Egyre kevésbé hiszek ebben...
márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%
Ha a genetika nem jó, sportolhatsz látástól vakulásig meg lehet neked pénzed is… ugyanúgy kukázni fognak a szép nők
márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
17%
Az van sajnos hogy minél többet figyelünk a nőkre, kezdeményezünk, közelitünk feléjük, beszélgetünk velük, dicsérjük stb őket élőben és a neten is csak az egójukat boostoljuk fel olyan szintre hogy saját magunkkal cseszünk ki. Nem szabadna ennyit foglalkozni velük.
márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%
Ma 13:42. Egyetértek. De azok a férfiak, akik nem szeretnénk boostolni, mit tudunk tenni? :(
márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15%
Valahogy fel kell ébreszteni a többieket, az internet amit adott a nőknek azt el is tudja venni. Lehet anonim módon online gerilla harcot folytatni, a lényeg hogy főleg a mainstream beszéljen erről a problémáról és ne egyoldalúan. Rengeteg youtuber van akiket például már többen néznek mint a TV2 hiradót, ez olyan téma ami vitákat generál és az nézettséget hoz, az meg mindenkinek jó, de mondjuk óvatosan kell hozzá nyúlni mert a nők habzó szájjal ragaszkodnak az igazukhoz és vannak white knigh-ok akik bármit tesznek bevédik őket. Még van pár ötletem..
márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18%
Ma 13:57. Ez igaz, de évtizedeken keresztül az volt a mainstream, hogy a magyar nők milyen csodálatosak és a legjobbak a világon kb. Ez nekem azért volt furcsa, mert értelemszerűen sem genetikailag sem neveltetésben sem életmódban nem lehet kimutatni különbséget a magyar nők és férfiak között...
márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert lehet hogy egyszer régen ez igaz volt (amúgy nem), de ma már kit érdekel. Most nagyobb baj az ha a nő egy fokkal szebb az ördögnél (ezt régen a férfiakra mondták) akkor válogathat is. Ha nő vagy felteszel egy videót vagy képet akarhová, akár el is finghatod magad meg bele büföghetsz mert a pasik kb 20-25%-a szerint leszel csak undoritó a maradéknak az is "cuki, aranyos, de gyönyörű vagy". Ez ellen tenni kell.
márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!