Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyiben formált téged ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben formált téged ha sok párkapcsolati csalódáson estél át?

Figyelt kérdés

Én magamon azt érzem (volt hosszabb párkapcsolatom, és sok majndem kapcsolatom, tele kudarccal, de nem amiatt, mert valami személyiségbeli gondom volt) hogy már nem olyan a kisugárzásom, vagy ha igen, mélyen tele lettem komplexusokkal. Nem tudtam megerősíteni az önbizalmam, inkább csorbították a csalódások. Nagyon leértékelem magam nap mint nap, akit nem találok méltónak a szeretetre-és ez egy ponton mindig is beigazolódik.

Illetve arra gondolok, hogy hiába sikeres az életem, alapvetően gondom nincs az ismerkedéssel, de nem is gondolkodok szerelmen, mert "úgyse szeretnének" meg.

Ami pozitívum hogy egyedül is megtanultam boldogulni, nem akarok/fogok senkitől sem függeni, talpraesett lettem és megtanultam hogy kizárólag csakis magamra támaszkodhatok.

Ha mindent egybenézek, toronymagasan több szr-t kaptam mint valaha jó érzéseket

Ki hogyan éli meg ezeket?

huszonéves L



febr. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen kár, hogy lehúztad a rolót. Mindenkit ér csalódás, vagy magánélet, vagy munka terén és mégis feláll, tanul az esetekből.

Az, hogy most te egyedül elboldogulsz is csak egy bebeszélés, egyfajta nyugis duma önmagadnak.

Sajnos annyira nem szereted saját magadat, hogy nem hiszed el, hogy más is szeretni tudna.

Ami valahol igaz, mert hosszútávon nem lehet téged szeretni önmagad helyett.

Először megkéne szeretni magad és a hiányosságaidon javítani.

Akkor leszel boldog szingliként vagy akár társ mellett a jövőben.

febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Megváltoztam, igen. Annak idején feláldoztam magam egy férfiért, mindenben ő volt az első, én meg a háttérben. Aztán elhagyott. Minden erőfeszítésem ellenére. Egy év telt el, mire kialakult bennem egy másfajta hozzáállás. Mostmár én vagyok az első. Magamnak adok meg mindent. Mindenki más utánam jöhet. Én így változtam meg.
febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Eleve úgy voltam vele, hogy a férfiak csak szexre jók. Majd rájöttem, hogy még arra sem. Lehet, hogy egyik-másiknak kibassza a biztosítékot az IQ-ja, de hervasztó, hogy az EQ-ja nagy büdös nulla mindegyiknek. Kaját várnak, teljes ellátást, cserébe nézegetik a jobb nőket, akinek lehetősége nyílik rá, dugogatja is, neked meg ha valami problémád van ezzel vagy bármi mással, akkor te vagy a hisztis pitsa, akit "muszáj" szegénynek dobnia, mert elviselhetetlen, persze csak miután rommá alázott és bántalmazott (a szóbeli, érzelmi bántalmazás is számít!).
febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A hiányosságaim sokszor abban nyilvánultak meg hogy nem tudták megmondani miért, de vagy nem lettek szerelmesek/ elmúlt/ nem tudták megmondani miért nem szeretnek meg. Még az egy éves kapcsolatom is valahogy ellangyosodott konkrét okott nem tudott a másik mondani

Így hogy javítsak? Sosem vagyok elég jó senkinek, de nem mondja hogy itt vagy ott javulnom kellene

febr. 25. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező én ugyanezt érzem, csak már 30 évesen. Össze se tudom hasonlítani magam az első kapcsolatom alatt és most. Engem se ért túl sok jó érzés, már nem keresek senkit, feladtam, eljutottam arra a szintre, hogy nem egy férfi fog boldoggá tenni, így igyekszem egyedül is boldognak lenni. Szurkolok neked, még fiatal vagy, találd meg a társad, ne add még fel, és hidd el, értékes ember vagy :)
febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benned hiányosság, csak nem a megfelelő emberekkel voltál.
febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
5-ös vagyok. Ne szeress túl egy pasit. Ezek általában azt értékelik, hanem teszel meg értük mindent, és magadat helyezed előtérbe. Érezted velük, hogy ha találsz is vkit, akkor is jól meg vagy nélküle. Ne fordíts rájuk figyelmet, húzd az agyukat, érezzék, hogy érted minden egyes nap meg kell dolgozniuk, minden nap le kell vadászniuk. Ne add magad könnyen,ne fejezd ki az érzelmeiket,szard le őket, hidd el,ha futniuk kell utánad, jobban megbecsülnek. Félvállról kell venni az összeset, ne adj nekik figyelmet,nem érdemlik meg, majd meglátod, úgy tepernek majd érzed, hogy csak na. Nem te vagy értéktelen, hanem ők,a 3-as válaszoló tökéletesen leírta, hogy milyenek. Lusta, önimádó, egoista majom, csak magukat szeretik, csak nekik legyen jö, mert nekik minden jár... hát nem.
febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

1 éves kapcsolatban ha nem szeret beléd akkor nem szeret és kész. Nincs rá magyarázat miért nem szeret beléd azért nem tudott választ adni. Egyébként ha valaki 2 év után azzal jön elő, hogy elmúltak az érzései az beléd nem volt szerelmes soha, csak fellángolás voltál.

(Ami tart 1-2 hétig minum - 2 évig maximum)


De hát nem lehet megmagyarázni tényleg miért csak fellángolás vagy, miért nem tud beléd esni sehogyse valaki. A szerelem nem úgy működik, hogy " na most ez jó lesz, mert szép, okos, jól kijövök vele szóval most belészeretek" egyáltalán.

Az csak jön kérdés nélkül.

Neked még nem jött el az a személy akivel kölcsönös lenne az érzés.

Nem kell, hogy hiba legyen benned. Tényleg lehetsz te tökéletes is egyedül ezen a földön akkor se biztos, hogy valaki belédszeret, vagy, hogy te viszonozni fogod.

Egyszerűen szeresd magad, legyen több önbizalmad és ha az megvan akkor boldogabb leszel szingliként, vagy partnerekkel évekig, életed végéig.

Amúgy meg mint tudjuk a szerelem legtöbb esetben elmúlik, szeretetté alakul át, vagy keveredik a szeretettel időnként.

Fölösleges hajtani, de eldobni is az.

febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy olyan nagyon sokon estem volna át, de volt egy ami mindent megváltoztatott. A kérdés szempontjából lényegtelen, hogy mi történt. Egy biztos, hogy teljesen megváltoztatott érzelmileg amit egyrészt bánok másrészt nem. Néha hiányzik az a naív srác aki ezelőtt a trauma előtt voltam. Az aki bízik, remél és úgy áll hozzá mindenkihez, hogy nem hiszi, hogy átver, kihasznál, hátba szúr. Na ma már így állok mindenkihez és erősen kétlem, hogy lesz még egyszer olyan hosszúságú kapcsolatom, pont azért mert utólag azt mondom, hogy csak azért tartott annyi ideig, mert nem volt tapasztalatom.
febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen, tanulságos volt és jobb egyedül. :)
márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!