Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki profi a pszichológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki profi a pszichológia tudományában, akkor akkor elkerülik a rossz párkapcsolatok, csalódások?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak fele akkora tudása van, mint Bagdy Emőke professor emeritus-nak, akkor nem kell aggódnia?
2022. júl. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azáltal hogy direkt nyomatékosan odaírtad, hogy professior emeritus, úgy hangzik mintha lebecsülnéd, paródizálnád a munkáját.
2022. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tiszteletből írtam oda. Elnézést, ha félreérthető volt.
2022. júl. 22. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki nagyon ügyes ilyenekben, akkor igen, elég minimális ilyen fogja érni. Mármint, nem fogják éveken át csalni és nem fogják csak szexre használni. Apróbb csalódások azért lehetnek az életében, mert az emberek változnak.
2022. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azok is átb*hatóak, nyugi:).
2022. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus vagyok en ugy latom hogy azon ismerosoknek akik komolyan vettek a tanulast nagyjabol rendben van a szerelmi eletuk. Fontos hogy mindenkit at lehet verni, mindenki belecsuszhat rossz kapcsolatokba mert az erzelmeknek nehez nemet mondani, de aki kicsit jobban ismeri az embereket meg magat, az sokkal konnyebben egyensulyba kerul.
2022. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi pszichológiából de szerintem van egy jó önismeretem. Eddig mindig elkerültek az ilyenek. Jelenleg egy nagyon jó párkapcsolatom van.
2022. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!