Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy, hogy tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy tinderen egy férfi sincs?!?

Figyelt kérdés

Tinderen és hasonló appokon hiába írnak rám tucatjával, százával, egyetlen normális sincs köztük.


Mit lehetne tenni? Hol ismerkedjek férfiakkal, ha sehol egy férfi sincs?



febr. 10. 11:30
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#20 Egyetlen férfi sincs fent, hányszor írjam még?
febr. 10. 13:58
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
21-ez nyilvánvalóan nem igaz, rengeteg férfi van fent tinderen. Az, hogy te milyen típusokat vonzasz, már más kérdés
febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
73%

Jót röhögtem a kérdezőn.

Ha te még ebben a mai férfitöbbletben sem találsz pasit nőként.. ráadásul neten ami még a legeslegkönnyebb terep is, akkor te aztán igazán megérdemled hogy egyedül rohadj meg, mert tényleg teljesen életképtelen egyed vagy. Az ilyen ne szaporodjon!

febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
49%
Lejjebb kellene vinni az igényeket, és a nem tökéletesen kinéző férfiakat is férfiszámba venni.
febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
62%
Kezdjük ott, hogy itt sincs valami sok férfi, java részt picsogó rinyáló kisfiúk vannak itt.
febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Ilyen beteg ismerkedési formát....szóval fent vagytok ott több ezren és nem találtok magatoknak társat. Ez komoly. Én bárokban töltöm az estéimet, ahol vagyunk kb 50 en...és 100x jobban tudok ismerkedni. Akkor ez most hogy van???
febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26-milyen bárokban?
febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bírom, hogy mind elvárná hogy én utazzak. 120-300 kmre lakik tőlem és rám ír, erőlteti a szenélyes találkozót, de menjek én oda hozzá.

Mintha én ingyen hugyoznám a benzint

febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
28-ilyen távolságból nem reális ismerkedni.
febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

29: Ezt megértethetné végre valaki a férfiakkal is! Amíg fenn voltam, rengeteg olyan tapasztalatom volt nekem is, hogy ő jó ötletnek gondolta 100 km-ről vagy Borsodból, ha én zalai vagyok...

Nekem is az volt az érzésem, hogy elérhető közelségben egy sincs, leszámítva pár _tényleg_ félnótást.

febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!