Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy, hogy tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy tinderen egy férfi sincs?!?

Figyelt kérdés

Tinderen és hasonló appokon hiába írnak rám tucatjával, százával, egyetlen normális sincs köztük.


Mit lehetne tenni? Hol ismerkedjek férfiakkal, ha sehol egy férfi sincs?



febr. 10. 11:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
45%
Az van, hogy a szürke, átlagos férfiak ma már nem ütik meg azt a szintet, hogy a nők felfigyeljenek rájuk, mivel olyan mértékű inger éri a nőket a neten és élőben is. Tehát az ilyen férfi vagy elkezdi előadni az "egyedi hópihe vagy, az univerzum ajándéka, én pedig a férfi, aki ezt értékelni tudja" figurát, ami ma sikeressé teheti, természetesen nem egy nőnél, hanem egyszerre többnél is, vagy hanyagolja a társkeresést és továbbra is radar alatt marad. Első esetben tovább hígítja a felhozatalt, másodikban pedig már elérhetetlenné válik.
febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%

"Hát, kösz az empátiát..."


Ne haragudjál már de akinek több száz jelöltből egy sem üti meg az igényszintjét aztán netes fórumokon sajnáltatja magát, az maga tehet a sorsáról.

febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlhatnatok valami jobbat, mint a Tinder. Mindenki szidja, de senki sem mond jobbat.
febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#12 Én biztos nem tehetek róla!

#13 Várom.

febr. 10. 12:25
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok már! Még mindig nem esett le nektek, hogy csak kamuzik a kis Zapo, és mindenkit telibe szopat?! :D
febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
64%
15-nem, szerintem nem kamu, sajnos.
febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem kéne úgy válogatni
febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is egyértelműen troll.
febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Élőben ismerkedésre azt szokták mondani, hogy jobb.


Amúgy milyen férfit keresel?

febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
52%
Javaslok egy hónap Tinder detoxot, ezidő alatt ne ismerkedj direkt sehol. Élőben is max véletlenül. Aztán ha már kicsit elfelejtetted az egészet, regelj újra és mindenkivel talizz aki szimpi, tudd le hamar az ismerkedést, ne húzd az időt írogatással. Így szerintem pár hét alatt lesz pasid :)
febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!