Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok 10-es pasi lehet matchem Tinderen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy túl helyes, akkor ilyen heti max 2-3 matchre számíthatsz. Vagy annyira sem.
2023. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyenek az előnyös képek Tinderen?
2023. szept. 14. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Persze, lehet matched 8-9-esként is. Csakhogy a 10-es nem azt jelenti, hogy a felső 10%, a 9-es a következő 10%, stb.


Hanem 10-esből van 1000-ből 1, 9-esből 1000-ből 5, 8-asból 1000-ből 20, stb.

2023. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tűnsz "azta, de jó pasi"-nak a Tinderes képeid alapján, akkor nincs esélyed szép lánnyal összejönni onnan.
2023. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Objektíven nézve ha egy 10-es skálán nem vagy legalább egy erős 7-es, akkor nem sok esélyed lesz.

Még az átlag alatti csajoknál sem.

A valóságban nagyjából úgy megy a dolog, hogy a pasi olyan csajjal tud összejönni aki 1-1,5 ponttal van alatta kinézetet tekintve (hacsak nem pénzért "vesz" nőt).

Szóval egy 5-ös, átlag srác egy max 4-es nővel tud összejönni, hosszú távon.

Tinderen a különbség 2, de akár 3 pont is lehet.

A jobb nőket, olyan 6-os, 7-es szintűeket akkor tudsz csak összehozni, ha extrém jól nézel ki, tehát legalább egy 8-9-es vagy.

Szóval átlagos srácként csak időpazarlás a Tinder, átlag alattiként meg egyenesen TILOS. Csak saját magadat hozod még rosszabb mentális, lelki állapotba...

2023. szept. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Kizárt.

Hiába írják itt a nők, hogy nem elég jó minőségű képet tettél fel. Ez badarság, mert sok férfinak sajnos vannak olyan fizikai hátrányai, amelyeket egyszerűen lehetetlen átugrani. Tinderen még az extrém túlsúllyal rendelkező lányoknak is csak 10/10-es pasi kel.

2023. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondták hogy semmi baj a külsőmmel, 10/8-as férfi simán vagyok. Hát a Tinderen nem ez látszik 😅 Ellenben a 10/6-7-es kolléganőmnek se kellek persze, sosem mondta el hogy miért de egyszer láttam hogy kiket húz jobbra Tinderen kb. a 10/10-es Colgate fogsorú 185+ magas 70-80 kg közti hiperalfahím pasikat
2023. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már figyeltem meg kolléganőket tinderezés közben kb. hozzám hasonló pasikat közel fénysebességgel húzták balra. Ezen nem voltam meglepve,de akkor kezdett el érdekes lenni, amikor szerintem jól kinéző pasik is mentek balra. Kb. a bájgúnár pasik maradtak talpon.
2023. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is olyan 10/7-es lehetek (arcra. Testre rosszabb de az annyira nem látszik ruhában) és nekem jó volt ha napi 1 match jött, az se tetszett sokszor különösebben, csak még üsse kő alapon húztam jobbra, de akadtak jó csajok is, habár azok meg nem nagyon írtak vissza..


Végül egy facebook fórumból lett barátnőm majdnem 2 évnyi Tinderezés után

2023. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!