Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utazásra találhatok Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazásra találhatok Tinderen férfi partnert? Ezt érdemes kiírni a biómba, vagy inkább csak match után írjam le?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam egy 2 hetes távol-keleti utat magamnak és az akkori páromnak közel fél éve. Azóta szakítottunk, de az utat nem szeretném lemondani és egyedül sem mennék. Nem kellene semmit fizetnie a másiknak, minden ki van egyenlítve, és semmit nem várok el azt leszámítva, hogy legyen jó társaság, akarjon jönni-menni, kirándulni, kommunikatív legyen, nézzen ki jól,egyszóval érezzem jól vele magam. Nem vagyok öreg, korombeli, 30-40 közötti pasit hol érdemes erre keresnem? Természetesen nem a reptéren akarok vele először találkozni, hanem előtte azért jobban megismerném. Párkapcsolatra viszont egyelőre nem állok készen, de azt sem szeretném, hogy egyéjszakás kalandjaim legyenek.

2023. okt. 29. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vigyél ingyen terhet magaddal.

Facebook útitárs stb.

2023. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég merész dolog ismeretlen férfival utazgatni.


Akadhat normális stílusú de ki kötötted hogy jól is nézzen ki! Az meg nem biztos hogy sikerül.

2023. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp férfi kell, ha úgyse kell összejönni? :D vagy fb-on kellene, hogy lássa az ex a képeket? (nem ítélkezés, csak megérteni próbálom). Én egyébként ilyen helyzetben inkább rokonnal, barátokkal mennék, akivel tudom, hogy jól fogom érezni magam két hétig összezárva. Ha lány is jöhet, én megyek szívesen, jófej vagyok. :D
2023. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanitt féldisznó és antik barokk íróasztal eladó.
2023. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pont van 2 hét szabim még xd
2023. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Idegennel akarsz osztozkodni a szobán? Most attól, hogy találkozol az utazás előtt 1-2x, az még egy full idegen ember.

Azt sem tudod ki fia borja.

Meg így, hogy majd meg tudják milyen célból keresel "társat", nem kell fizetni stb majd jól rád akaszkodnak, mint a piócák.

Ez így nagyon cringe.

Menj családtaggal vagy aki közel áll hozzád, ne egy jött ment idegennel, aki ki tudja milyen kettyós lehet.

Most ez lehet nyers, de nem lehet tudni.

2023. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

" legyen jó társaság, akarjon jönni-menni, kirándulni, kommunikatív legyen, nézzen ki jól,egyszóval érezzem jól vele magam."


Ha random útitársat szeretnél, az költségcsökkentésnek jó, de ne várj tőle semmit.


Jó, ha békében meg tudjátok osztani a szobát és a fürdőszobát, és nem zavarjátok egymást.

2023. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

61F vok.

Ráérek.

2023. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én inkább más fórumon keresnék, mert a tinder egy klasszik társkereső, nem ez a funkciója, és ha amúgy korrekt is volmnál, rengeteg sügér van, aki nem olvassa el a profilt. Kummantani és matchelés után borítani a bilit nagyon proli dolog, játszanál vki olyannak az érzelmeivel, aki komolyabbat akart volna.


Rengeteg más fórum van, ahol lehet keresni útitársat, és akkor már úgy is kezdhetsz, hogy csak az írjon neked, akit érdekel pont az a helyszín pont akkor. És igen, lehet, ilyen esetben biztonságosabb, ha ismerőssel mész vagy ha nincs olyan ismerősöd, akkor nővel, és nem férfival.

2023. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan a távol-keleti út?

Én éppen ráérek, nem dolgozom, ki is fizetem..., és nem is az éjszaka érdekel...

2023. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!