Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy, hogy tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy tinderen egy férfi sincs?!?

Figyelt kérdés

Tinderen és hasonló appokon hiába írnak rám tucatjával, százával, egyetlen normális sincs köztük.


Mit lehetne tenni? Hol ismerkedjek férfiakkal, ha sehol egy férfi sincs?



febr. 10. 11:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Netes platformokon nokent ha reigsztralsz, az elso ket hetben radirokat ignoralni kell. Azok nagy resze a hiena. Utana mar letisztul a kep, mert az ujonnan regisztralok fognak megtalalni.
febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
#1 Nem csak az első héten! Egyáltalán! Egyetlenegy sincs!
febr. 10. 11:42
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

Amennyiben ez a kérdés nem egy provokatív kamu, tökéletesen bemutatja a problémákat a párkeresési piaccal. Teljes deszenzitizálódás és kiégés a több száz opció közt között valamint irreálisan elszállt igények vagyis amikor valakinek több százból sincs egyetlen megfelelő...


Márészt tinderen TE ÁLLSZ PÁRBA ezekkel az emberekkel, mi a ....nak húzod őket jobbra ha amúgy egyik se tetszik?

febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%
Pont a tinder? Hát az az oldal pont az egyik legfelszínesebb "társkereső" (inkább szexpartner kereső) oldal.
febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésedben és a hozzá fűzött leírásban ellentmondásba kerülsz önmagaddal. Azt állítod, hogy nincs a tinderen egyetlen férfi sem, majd utána, hogy rád írnak tucatjával. Most melyik az igazság?

Ja értem, az a gondod, hogy nem felelnek meg.

A kérdésed helyesen így hanozva a leírás alapján:

Miért nincs fenn a tinderen fenn lévő sok férfi között olyan is, aki megfelel az én igényeimnek?

febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%
Egy biztosan van, de én meg pont fordítva érzem, én egyetlen egy NŐt nem találok.
febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
Am elsőre teljesen rosszul használtam a tindert, szinte mindenkit jobbra húztam, akit csak kicsit is vonzónak gondoltam, a végén csak olyanokat mutatott nekem akik tengerparton pózolnak a tökéletes testükkel és a bőrük alatt is pénz van, aztán olvastam valahol, hogy ez az algoritmus miatt van, kipróbáltam, csináltam egy új regisztrációt, ahol szigorúan ténylegesen megnézem az adatlapokat és csak azt húzom jobbra aki ténylegesen tetszik… néhány nap után az algoritmus tényleg megtanulja, és egyre több olyat ad, aki az esetem.
febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%
Túl nagy a választék a nők számára, ez már nem könnyíti, hanem nehezíti a dolgukat. Ugyanúgy ott van az a lehetséges 5-10 férfi, akivel összepasszolnának, csak nem 100-ból kell kiválasztani, hanem több ezerből. Magyarul bármennyire is úgy tűnik, hogy nőttek a csajok lehetőségei, valójában ez csak részben igaz, nehezebb is lett a dolguk.
febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Hát, kösz az empátiát...
febr. 10. 12:07
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg sajnálom, hogy nem találod a megfelelő társat, nem könnyű feladat.
febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!