Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedtek egy férfival, szimpatikus minden szempontból, randitok is volt már, aztán kiderül róla, hogy a próbálkozásai ellenére még soha nem jött neki össze párkapcsolat, akkor kukázzátok, tehát onnantól fogva teljesen esélytelen a csávó?

Figyelt kérdés
febr. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit olyasmi "sokk-hatás" ez, mint amikor egy nőről kiderül, hogy 4 éves gimiben ágról ágra pattant, vagy hogy a koleszban orgiában vett részt. Férfi szemmel kicsit furcsa érzés lesz benned, hogy biztos komolyan vedd-e a másikat...


Kivéve akkor, ha mindkét fél ugyanabban a csónakban utaztak előtte. (akár a párkapcsolat sikertelenséget, akár a kolesz orgiát illeti)

febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerkedtem egy pasival, 39 évesen 2 hét volt a leghosszabb "kapcsolata". Én megmondom őszintén, hogy itt befejezte az ismerkedest, ez olyan szintű tapasztalatlansag, amivel nem tudok megbirkozni.
febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Az önbizalomhiánya miatt offolnám.
febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit furcsállnám, de csak ezért nem dobnám, adnék esélyt. El is titkolhatta volna, úgyhogy értékelném az őszinteségét.
febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hány éves. Ha 22 fölött, akkor eléggé megdöbbentene és elég alaposan elgondolkoztatna, hogy miért nem volt még neki. Mondjuk mivel én elég paranoiás vagyok, ezért engem nehéz megijeszteni.
ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!