Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maximum hányszor próbálkoznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum hányszor próbálkoznál egy lánynál?

Figyelt kérdés

Inkább neten való ismerkedésre értem. Nem lakunk egymástól nagyon messze és régebben láttuk is egymást személyesen is. Ha egy év alatt 5-6x megpróbálkozik, én elutasítom, akkor ez vajon meddig fog még menni? Várható, hogy megint megpróbálja? Ez kitartónak számít?

Találkozni sem találkoztunk azóta



2021. márc. 24. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket már izomból tiltom, mikor nem értenek a nemből.
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon kitartó alakok. Az egyik ilyen nálam már nem tudom hanyadik profilját csinálja, és több felületen is betalál rendszeresen. Mindig lendületből tiltom, nem reagálok, és mégis. (Korábban már elutasítottam többször is, azóta már erre se veszem a fáradtságot.)
2021. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Tehát azt élvezed hogy próbálkozik és te elutasítod majd úgy 100 -adjára meg akkor mehet buli. aljas nő.
2021. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3as te a mi f*szról beszelsz? Nemet mondott, pasi meg tovabbra is probalkozik. Már nem is reagál, csak tilt. Itt miért a Nő az aljas?
2021. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Maximum kétszer próbálkoznék, de ha az első próbálkozás után egyértelmű az elutasítás akkor már többször nem.
2021. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, te mit szívsz?? A nő egyáltalán nem élvez semmit, és a 100-adik alkalom után se “mehet a buli”, csak a pasi próbálkozik és még letiltani sem lehet. Itt hol aljas a nő??
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!