Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi idő alatt döntitek el hogy az adott pasira férfiként tudtok e tekinteni, tehát hogy akartok vele szexelni vagy párkapcsolatot? Érdemes sokáig küzdeni egy lányért vagy hamar eldöntitek hogy akartok e tőle valamit?

Figyelt kérdés
Esetleg szeretitek e ha rátok irogat a pasi, aki udvarol nektek vagy csak idegesít titeket ha nem akartok tőle semmit?

2023. szept. 14. 23:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha idegesít én személy szerint lerázom.
2023. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

"Férfiként tekinteni, tehát akartok vele szexet, vagy párkapcsolatot"


Azt ugye tudod, hogy férfinak tartani valakit nem ezt jelenti?

2023. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-es nyilván arra gondoltam hogy nem csak barátként tudtok rá tekinteni.
2023. szept. 14. 23:52
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
#3: úristen, de egyszerű vagy.
2023. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

"Esetleg szeretitek e ha rátok irogat a pasi, aki udvarol nektek vagy csak idegesít titeket ha nem akartok tőle semmit?"


Ha nem akarok tőle semmit, akkor zaklat, nem udvarol.

2023. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ez viszonylag hamar kialakul, hosszas teperés sem változtat a dolgon, sőt.
2023. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
A férjem majd egy évig udvarolt.Ebből láttam,hogy nem csak kefélni akar.Alap járaton engem mindig is az irritált,mikor egy pasi gusztustalan módon ,már tolakodóan udvarolt.Látni az egy nőn,hogy akar e valamit a másiktól vagy nem.Ha ezt nem veszi észre egy pasi,akkor az csak kefélni akar.
2023. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

A nők kb. a másodperc tizedrésze alatt eldöntik vonzó-e a férfi számukra vagy nem. Magyarán ha az első benyomásra nem úgy jelensz meg előttük mint egy vonzó személy, akkor mindegy.

Nyilván ez a döntés nem tudatos, hanem egyszerűen így van és kész, ösztönösen működik a dolog.

Amúgy a férfiak is így vannak ezzel, csak tudatosabban kondicionálják magukat arra, hogy ha nem akarnak egyedül maradni akkor mindenkiben meg kell látni a vonzó dolgokat és nem válogathatnak. Legalábbis a többség nem.

Szóval a nők azonnl eldöntik ezt a dolgot, a teperéssel nem nagyon tudsz változtatni, maximum úgy gondolják, hogy jó leszel egy "papucs párnak", meg lehet téged hülyíteni amíg akár a számukra sokkal vonzóbb férfiakkal vannak együtt szexuálisan.

Sok példát láttam erre, közvetlen környezetemben, barátok, haverok révén.ű

Sajnos a vonzalmat NEM lehet erőltetni, ha elsőre nincs meg akkor nem is lesz. Utána már csak erőltetett lenne az egész amúgy is.

És most nem azt mondom, hogy a nő adja be a derekát azonnal és hogy a férfi ne udvaroljon. Igenis ismerkedjenek, de a lényeg, hogy KÖLCSÖNÖSEN akarják a dolgot, a találkozókat, a beszélgetéseket stb. Szóval mindketten ugyanúgy érezzenek vonzalmat egymás iránt és igenis ismerkedjenek.

De ha alapból nincs meg ez akkor fölösleges, vagy ha az egyik fél maximum barátként, haverként, ismerősként tud tekinteni a másikra.

Szerintem ezt pedig jobb tisztázni rögtön az elején.

2023. szept. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

A kapcsolatról hosszabb ideig döntenek - ennek viszont feltétele a szexuális vonzalom.

A szexuális vonzalom az viszont egy másodperc alatt eldől, hogy van-e vagy nincs. Ezzel nem lehet trükközni, nem lehet erőltetni, befolyásolni. Vagy van, vagy nincs.

Ha nem tart téged vonzónak a nő, sem kapcsolatot nem fog veled létesíteni, sem dugni.

2023. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én nem tudom, más hogy van vele, de én személy szerint nem vagyok képes úgy egy férfivel hosszan beszélgetni, akár írásban, akár szóban, akihez nem vonzódom fizikailag, úgy mint az állat, jut eszembe napjában kb. tízezerszer (nem tudom, hány másodperc egy nap), küldöm el gondolatban 20 ezerszer a p@ba, mert nem tudok tőle normálisan gondolkodni, és már másodszor küldik vissza javításra a munkát, amit már két napja le kellett volna adnom, gondolkodom el azon, miért pont ide kellett költöznöm, mikor olyan kis nyugodt életem volt mint egy agy nélküli aranyhalnak, szóval igen, a vonzalom egy fontos, az életminőséget határozottan javító jelenség, hogy rohadna meg ott ahol van.

2023. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!