Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi idő alatt döntitek el hogy az adott pasira férfiként tudtok e tekinteni, tehát hogy akartok vele szexelni vagy párkapcsolatot? Érdemes sokáig küzdeni egy lányért vagy hamar eldöntitek hogy akartok e tőle valamit?

Figyelt kérdés
Esetleg szeretitek e ha rátok irogat a pasi, aki udvarol nektek vagy csak idegesít titeket ha nem akartok tőle semmit?

2023. szept. 14. 23:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19-es ezt most úgy érted hogy máshol más lányoknak is csapja a szelet? Vagy nem erre gondoltál?
2023. szept. 15. 10:23
 22/25 anonim ***** válasza:

21-es, de erre gondoltam.:)

Csak múlt időben (csapta a szelet):D

Bár lehet tévedek, már öregszem. Azért 20 évvel ezelőtt, mikor felpörgött az internet, sokkal szemfülesebb voltam, egyszerre megláttam a benne rejlő lehetőségeket:D

2023. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
De most komolyan. A lényeg. Szerintem. Mindegy az, hogy kivel van az az ember, aki iránt vonzalmat érzek. Persze, nyilván az ember adott esetben féltékeny is lehet, különösen, ha látja, hogy az adott férfinek van egy másik kapcsolata. De nyilván, ez az iránta érzett vonzalmon, alapvetően nem változtat. Csak éppen az akkor nem szerelem, mert nem jót akar neki éppen, hanem azt, hofy dögöljön meg, ha már ilyen köcsög. Szerintem:)
2023. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igazából a test rögtön eldönti hogyan viszonyul a másik félhez. Nekem általában tagadással indul, áhh nem érdekel, nem is jó pasi, ez se jó az se jó aztán meg rájövök h ba,ssza meg mégiscsak kéne... van olyan h valakinek tetszik az arca pl de nem mozgat meg, vagy ránézek és semmi... testileg sokszor olyan pasik mozgatnak meg akiket be sem merek vallani. Most nem azt mondom h bármi volt is köztünk az illetőkkel, mert nem, de akkor is hatással vannak rám.
2023. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nálam kb azonnal megvan, aztán ez megváltozhat a "nem" irányába bármikor. Fordított esetre nagyon ritkán van példa, az sem azért, mert ostromol, hanem mert hirtelen meglátom egy más oldalát vagy sok idő után látom újra, másképp.
2023. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!