Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi idő alatt döntitek el hogy az adott pasira férfiként tudtok e tekinteni, tehát hogy akartok vele szexelni vagy párkapcsolatot? Érdemes sokáig küzdeni egy lányért vagy hamar eldöntitek hogy akartok e tőle valamit?

Figyelt kérdés
Esetleg szeretitek e ha rátok irogat a pasi, aki udvarol nektek vagy csak idegesít titeket ha nem akartok tőle semmit?

2023. szept. 14. 23:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Megforditom: ha elsõre nem jön be egy lány, akkor fogsz tudni vonzódni hozzá, ha kedves veled? Ettõl vonzóbb lesz?

Volt, hogy például kolléganõ vagy osztálytárs elsõre nem tetszett, de idõvel mégis, mert kiderült, hogy jófej?

Nincs ám akkora különbség a két nem között.

2023. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es!

Nem tudom, más hogy van vele, számomra ha valaki vonzó, nem érdekel kedves vagy jófej-e.

De szerintem, ha a kedvesség lenne a mércéje, lényegesen kevesebben élnénk a Földön:D

2023. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Pár másodperc alatt eldől mindkét nemnél az, hogy fizikailag vonzónak találja-e a másikat. Kifejtette ezt hosszan is fentebb valaki, aki amúgy le lett pontozva, pedig nem sértően írt, és tényeket.


A "dehát velem volt már olyan, hogy elsőre nem tetszett, de aztán meg mégis és összejöttünk", annak egy oka van: abban az időszakban, amikor ezzel a nem tetsző emberrel rendszeresen pl egy társaságba kerültetek, nem jött olyan valaki az életedbe, aki jobban tetszett volna, mint ez a másik ember. És ha éppen olyan időszakban voltál, hogy nyitott voltál párkapcsolatra, akkor egy idő után az agyad szépen meggyőzött téged arról, hogy "amúgy végülis ő is helyes".

Ez nem tudatosan történik, csak az agy összefésüli azt a három dolgot, hogy

1.akarsz párkapcsolatot,

2.nincs aki nagyon tetszik,

3.de van itt egy másik, akinek nyilvánvalóan tetszel, és legalább nem taszít a külseje.


Aztán ha jól működtök együtt akkor kialakul a kötődés, és ha szerencsések vagytok, akkor nem jön neked olyan később sem, aki meg aztán nagyon tetszik, mert akkor borul az egész.


De a valódi, őszinte fizikai vonzalom az kb 3 mp.

2023. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

"A szexuális vonzalom az viszont egy másodperc alatt eldől, hogy van-e vagy nincs."


Nálam a személyiség függvénye a szexuális vonzalom. Soha nem láttam még senkit, akiről azt mondtam volna, tetszik, ha nem ismertem valamennyire.


Nem mindenki úgy működik, ahogy Gizi vagy Béla egyedileg megéli a vonzódást. Miért kell mindenkire ugyanazt a sablont húzni? Olyan, mintha azt mondanám, mindenkinek ízlik a gomba, mert nekem ízlik.

2023. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Jah, érdekes ez a kémia.De hát valahogy át kell verni az emberiséget a szaporodás érdekében:D

De komolyra fordítva a szót, nem tudom, volt-e így már valaki, de én még egy sisakos kaméleonba is bele tudok zúgni első látásra, még akkor is ha egy királyfi kezében van, abszolút a kis sisakosé az elsőbbség.

2023. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Minimum 1 rövid beszélgetés alatt kb. 5 perc alatt le tudom szűrni, hogy vonzódom-e az adott férfihoz.

Ha nem tudok leendő párként, férfiként tekinteni a másik félre, akkor idegesítene, ha folyton irogatna.

2023. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

13, a korábbi válaszoló (valószínűleg) azért lett lehúzva, mert torzított a tényeken.

Az tény, hogy az ember (férfi és nő egyaránt) a másodperc törtrésze alatt dönti el, hogy a másik ember vonzó-e számára, vagy sem.


Az, hogy a férfiak kognitívan felülírják ezt, mert csak így juthat a többségük párhoz, az bullshit.

2023. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ha tényleg így van hogy pár másodperc alatt eldöl hogy van e szexuális vonzalom, akkor ha ráadásul egy nő kezdeményez, szemezget, odajön beszélgetni, megérint, tehát bejössz neki, akkor hogy lehet az hogy idő után meg elfordul tőled, rideggé válik.

Vagy ezt is megtudjátok játszani? Mi értelme van az egésznek így? Jó tudom egotuningolják sokan magukat. Vagy a személyiség eltaszítja, de szexuális vonzalomnak akkor is meg kell maradni, az nem személyiségfüggő.

2023. szept. 15. 09:53
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem lehet, hogy az adott nő csak azt látja, hogy pl.a férfi két megyével odébb udvarol, azért a vonzalom marad részéről, de nem csinál magából komplett idiótát:)

2023. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem megjátszuk magunkat, hanem ha rájövünk, hogy a férfinél esélyünk sincs, csak az ő egóját tunningoljuk, akkor mi emelt fővel lépünk le. Így elhitetjük magunkkal, hogy a mi döntésümk volt és nem az övé. Pont így vagyok egy nekem tetsző kollégám esetében.
2023. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!