Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat gondot ha tinikorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat gondot ha tinikorban kimaradt a párkapcsolati tapasztalat?

Figyelt kérdés
Akkoriban egy kövér, igénytelen, mosdatlan szörnyű mentális állapotban lévő fiúcska voltam. Nem is értem hogy tudtam úgy elhízni.. Huszonéves korom környékére elkezdtem javulni minden téren, ugye 3 év szakmát végeztem és 2 év volt még érettségire. Utolsó évben lett volna egy két jelentkező csak nekem nem kellet egyikőjük sem. Még mindig szinteket lépek, elkezdtem kigyúrni magam stb stb. Már csak az hiányzik hogy több pénzem legyen és nagyobb kényelemben élhessek. De jah, nem tudom mennyire lesz ez hátrány a jövőben, még 25 alatt vagyok szóval nem gáz szerintem.
2023. szept. 11. 03:17
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó lesz az öcskös ne add fel.
2023. szept. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Kb hetente festészet ugyanezt a kérdést
2023. szept. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Már lefőtt számodra. Caffé.


Kapálózhatsz a nőkért akkor se lesz eredménye.

2023. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Nemcsak hogy okozhat, de okoz is. Egy olyan hátrány, amit sose fogsz tudni behozni.
2023. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Engem ezért dobtak (28 volt a párom,de ment volna mindenkit megdugni)
2023. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem okozott gondot.
2023. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem okozott gondot.
2023. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyetlen embert se ismerek, akinek ez gondot okozott volna, pedig elég sokan voltak.

Ellenben azon ismerőseim, akik diákként már pasiztak, csajoztak mint az őrültek, többnyire valami ótvar házasságban kötöttek ki, és aztán el is váltak (jelenleg kora harmincas korosztály).

2023. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
8. Ezt én is észrevettem, meg tudom erősíteni.
2023. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem okozhat gondot. Azért úgy mégis könnyebb lenne, ha korábban volt párkapcsolatod.
2023. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!