Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy férfi évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi évek óta. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét, hogy ne legyek unalmas, de közönséges se?

Figyelt kérdés

Először kapcsolatban voltunk mindketten mikor megismertük egymást (már nem vagyunk) aztán 1-1 hónapra néha közelebb sodort minket az élet de egyébként messze élünk egymástól, nem is egy országban. Viszont lehetőségem van nekem is évente ellátogatni abba az országba ahol él és elölteni ott 1-2 hónapot. Elgondolkodtam rajta, hogy ha akkor sem lesz senkije akkor valahogy már tudtára szeretném adni, hogy évek óta nagyon teszik nekem. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne érdemes és hogyan lehetne csinálni. Eddig mivel nem tudtam hogyan lehetne ennek neki állni nem is próbálkoztam annyira mert nem szerettem volna rontani az esélyeimet szóval beszélgetni is keveset beszéltünk. Nekem ő nagyon fontos ezért nem szeretném elszúrni.

Mivel lehetne úgy felhívni magamra a figyelmet, hogy azért nőiesen de nem közönségesen? Vagy csak viselkedjek természetesen és ha úgy van hátha elhív randizni? Vagy pedig én tegyem meg az első lépést?

Ha úgy adódik, oda tudnék én is költözni abba az országba de nyilván addig csak úgy nem fogom megtenni ameddig nincs miért. 25 évesek vagyunk



2021. júl. 20. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz messzebbre. :)
2021. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
van ott pénz, ha te csak úgy oda tudsz költözni egy idegen ember országába..
2021. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a “hasznos” válaszokat itt és privát üzenetben is… sikerült megérteni a lényeget úgy látom
2021. júl. 21. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Szívesen, igazán nincs mit. Máskor is. :)
2021. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szia, szeretném ha tudnád h évek óta nagyon teszel nekem. Eddig mivel nem tudtam hogyan lehetne ennek neki állni nem is próbálkoztam annyira, nagyon fontos vagy ezért nem szeretném elszúrni. Gondolkodtam mivel lehetne úgy felhívni magamra a figyelmedet, hogy azért nőiesen de nem közönségesen. Megtegyem az első lépést vagy ne. Inkább megteszem.


Nagyjából ennyi.

2021. júl. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem viselkedj természetesen ahogy szoktál, legyél érdeklődő vele szemben,esetleg mondd meg neki hogy rég találkoztatok, jó lenne összehozni egy talit, ez rajtad nem múlna, és hogy ő mit szól hozzá
2021. júl. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!