Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam hogy egy kiszolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy kiszolgálónak tetszem e, vagy csak dolgozik és azért kedves, azért néz, azért nyújt többet?(26n)

Figyelt kérdés

Menüt szoktam elhozni és valamkkor többet ad, gondosan megválogatva meg stb

Sokszor néz hosszasabban.


De semmit nem kezdeményez pl személyesebb beszélgetést sem.


És pl gyrosonál is olyan a srác mintha tetszenék, ezen kívül semmi nem történik.


Akkor benézhetem ezeket es csak munkaköri udvariasság?



#kiszolgáló pasik
febr. 1. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg. Ha nem kezdeményez ismerkedést, akkor csak udvarias, kedves.
febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En meg itt mindig azt olvasom hogy ismerkednének random is a pasik. Az életben meg akkor sehol semmi.
febr. 1. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem azok írkálnak ide, akikkel te szívesen ismerkednél :)
febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem munka közben fognak ismerkedni.
febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En siman ismerkedem munka kozben. En is vendeglatoztam már. Szerelmeim is lettek.
febr. 1. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:

🫵 Legközelebb kis adagot viszek neked! Ha nem tudod elkérni a számomat, akkor úgy kell neked, kis adag, várjál csak...

.

.

.

.

.

.

.

:D Nem ám komolyan veszi ezt valaki.


Na de te szoktál kezdeményezni?

febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"En siman ismerkedem munka kozben"


Az te vagy.

febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Na de te szoktál kezdeményezni?"


En úgy vagyok vele, ahol nekem kéne kezdeményezni annyira nem érdeklem, azt én hagyom. Nekem olyan pasi nem kell, aki annyira le se ejt, hogy mégcsak nem is kezdeményez semmit. Így csak magamban gondolkodom.

Ilyenekkel a kapcsolatban se tudnék bízni, hogy most szeret e, akar e, kellek e neki, ha nekem kell rámászni is, meg az egészet összetartani, és az egész nem is lenne ha én nem hajtanék rá, és minden tőlem függ csak, mert a másiknak aztán teljesen mindegy vagyok e vagy nem és csak egy igenember.


Nekem az ilyen nem férfi és nem is megbízható, aki nem tesz semmit, de várja a mannát.


Volt már aki kezdeményez is asszem vele úgy volt hogy kaja kikérés közben beszéltem is magamról vmi olyasmit, hogy ah nem elvitelre kérem, itt fogasztom mert úgyis csak csavargok, unatkozok nincs kedvem haazmenni, legalább kajálok is. Valami lefáradt nyűgös napom volt aznap amúgyis. Aztán mikor mentem megint kérdezte hogy mert merre szoktam sétálni csavarogni ö se tudja néha mit csináljon nézhetnék vmi progit is és akkor mellém szegődne mert ugyse nagyon ismeri a környéket. Aztán számcsere stb.


A többinek én még soha nem mondtam hasonlot. Csak x menüt/gyrost kerek oke fizetem igen megvárom/addog elszaladnék egy boltba ugy jó?-igen jó- és ilyenek mennek csak a részemről.

A másik meg ugy néz cukin mosolyog, aranyos, irtó gondoskodó, néha már furdal a lelkiismeret hogy vegyem màr többnek is nem csak egy gép a kiszolgáló, hogy x rendelés kell koszi helo, hanem törődjek már az embertársaimmal is.


Valahogy ezt váltják ki belolem a nekem "túlzott törődéssel", hogy ugy feltűnik az hogy nem szalagrendszerrel szolgálnak ki, hanem van benne vmi plusz, vmi több.


Mert pl csaj vagy női eladóknál ilyen nekem nincs is hogy vki kedvességbol többet adjon, vagy gondosan segitsen választani vagy bármi. Inkább érzek ellenségeskedést hogy pl azt lesik na köszönök e ha bemegyek, vagy nem, mert kb megölnek ha nem. Nehogy legyen telefon a kezemben a pénztárnál, mert akkor is kivégeznek. Rájuk kell nézni mert kulonben vérig vannak sértve ha nem veszi vki őket is észre csak az árut.


Én soha nem voltam eladokent ilyen komplexusos, de en soha nem kapok nőktől játszmázás mentes kiszolgálásokat.

febr. 1. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Érdekelne olyan, hogy rendszeresen kinyalnálak?
febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!