Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiábrándul egy pasi ha fáradta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándul egy pasi ha fáradtan enyhén nyűgösen beszélek vele az első telózásnál?

Figyelt kérdés

És előadom a hattyúk halálát mintha egy szánalom lennék? Ez kiábrándító? Így beszéltem vele. És akkor remelhetően nem hív többször?

Ugyanis ismerkedem egy pasival, es valamiért tartok tőle. De ezt nem lehet neki mondani, mert kapásból gúnyolódni kezd, hogy te ilyen félénk vagy?

Na már az ilyen visszakérdezései is ijesztőek nekem, hogy az érzelmeimet vagy "megérzéseimet" vagy bizalmatlanságomat kifigurázza, ellenem fordítja, gúnnyá avanzsálja, mintha vmi nárci lenne vagy kihasználós, és az se tetszik, hogy kérdez arrol van e párom, vagy az hol van, vagy van e még kontakt, igaz ismerkedesnél talán alap ilyeneket kérdezni, de vele valahogy azt érzem, hogy nagyon nem mindegy miket mondok ma, (tehát ha úgy van ha nincs csak azt mondhatom, senkim sincs az exemmel nem is beszélek nem tartok kapcsolatot sem más pasikkal), mert a nárcik késöbb azt vágják a másikhoz, amiket az elején kiszedtek belőle, mintha támadási felületeket keresne csak rajtam, hogy később mikkel támadjon.


És közben lehet, hogy teljesen félreértem az egész embert. És túldrámázok vmit(már most saját magamat kérdőjelezgetem ez is rossz ómen), és inkább úgy döntöttem hátravonulót fújok.


Gondolom egy álmos fáradt nyügös 2lábon járó szánalom úgyse vonzó nekik, nem? Tehát érdeklődését fogja veszíteni ha jól számolom. És magától elballag saját döntésből es akkor nem érzi azt hogy elutasította egy nő, és akkor nem hívtam ki magam ellen a haragját.


Visszaigazolást várok itt



#álarc pasik ellen
jan. 28. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nárcisztikus hamarább. XD
jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, minek ez a színjátszás? Lemondod a beszélgetést. Ha nem ért a szép szóból, tiltás, törlés, ennyi. Szerintem is te élvezed a dramazast.
jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy.
jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy fingod nincs rola, mi az a narcisztikus. Mert rohadtul nem az, amit leirtal. Te keptelen lennel felismerni egy ilyen embert.
jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom velük.
jan. 29. 06:18
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem élvezem vele hanem sajnálom hogy újabb pasit kell offolnom. mikozben hiányzik valaki. Tartom a tisztes távolságot tőle amig jobb nincs.
jan. 29. 06:19
 17/18 anonim ***** válasza:
És ha a nyüszizéstől nem abrandul ki?
jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem érdekel. Ismerkedem másokkal.

Nem adok ki neki adatokat pl lakhelyem (csak a környéket tudja), nem keltek benne reményeket sem, nem mutatom azt neki mintha akarnék tőle vmit, eddig is mondtam neki hogy csak cset, nem keresek amugy senkit. Mert amugy se mindegy hogy egy pasi csak toxic es csak károkat okoz nekem vagy épít.

Ő nyitott lenne "segiteni" pl mkndta hogy megjavitjq a csapom is ha kell(ki akarja szedni belolem hol lakok)mondtam nem kell.

jan. 29. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!