Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiábrándul egy pasi ha fáradta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándul egy pasi ha fáradtan enyhén nyűgösen beszélek vele az első telózásnál?

Figyelt kérdés

És előadom a hattyúk halálát mintha egy szánalom lennék? Ez kiábrándító? Így beszéltem vele. És akkor remelhetően nem hív többször?

Ugyanis ismerkedem egy pasival, es valamiért tartok tőle. De ezt nem lehet neki mondani, mert kapásból gúnyolódni kezd, hogy te ilyen félénk vagy?

Na már az ilyen visszakérdezései is ijesztőek nekem, hogy az érzelmeimet vagy "megérzéseimet" vagy bizalmatlanságomat kifigurázza, ellenem fordítja, gúnnyá avanzsálja, mintha vmi nárci lenne vagy kihasználós, és az se tetszik, hogy kérdez arrol van e párom, vagy az hol van, vagy van e még kontakt, igaz ismerkedesnél talán alap ilyeneket kérdezni, de vele valahogy azt érzem, hogy nagyon nem mindegy miket mondok ma, (tehát ha úgy van ha nincs csak azt mondhatom, senkim sincs az exemmel nem is beszélek nem tartok kapcsolatot sem más pasikkal), mert a nárcik késöbb azt vágják a másikhoz, amiket az elején kiszedtek belőle, mintha támadási felületeket keresne csak rajtam, hogy később mikkel támadjon.


És közben lehet, hogy teljesen félreértem az egész embert. És túldrámázok vmit(már most saját magamat kérdőjelezgetem ez is rossz ómen), és inkább úgy döntöttem hátravonulót fújok.


Gondolom egy álmos fáradt nyügös 2lábon járó szánalom úgyse vonzó nekik, nem? Tehát érdeklődését fogja veszíteni ha jól számolom. És magától elballag saját döntésből es akkor nem érzi azt hogy elutasította egy nő, és akkor nem hívtam ki magam ellen a haragját.


Visszaigazolást várok itt



#álarc pasik ellen
jan. 28. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalataim szerint az.Remélem, hogy ő egy különleges férfi, akit valóban érdekelsz.

Mert úgy általánosságban azt veszem észre, hogy a férfiak nem igazán szeretik a "problémás" nőket.Ők szórakozni akarnak csak, azt szeretik, ha mindig bájosan csevegsz, vidám vagy, nevetgélsz a vicceiken, stb.

Sok férfi még párkapcsokatban sem nagyon szereti, ha egy nő rosszkedvű, gondjai vannak.

Sajnos egyébként a legtöbbje, amelyik meg is hallgatja a nyűgeidet, bizonytalanságaidat, csak azért teszi, hogy később ellened fordítsa.Ő már most ilyen, szerintem hagyd rá.

jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Baszki, ha nem akarsz tőle semmit mondd meg. Olyan szánalmas ez a sok női játszma..
jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Istenem tiltsd le!
jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom provokálni.

A sok szánalmas nöi játszma azért van, mert elutasítás esetén feltámad az oroszlán. Pláne nárcikkal meg nem szerencsés ujjat húzni sem.

Remélem a szánalom effekt elég ijesztő lesz neki. Mint férfinak. De azert nem vagyok ebben olyan biztos, mert szerintem a nárcik sok esetben pont szánalmakra mennek rá.

A nőverők pont a gyengékre vadásznak.

Eddig olyan, mintha minden hátrafelé lépésem miatt(pl nem írok, nem vagyok online), csak mégjobban kihívnám magam ellen.

Szerintem kontroll miatt hívott is fel, mert eltűntem. És nem az miatt, mintha annyira ismerkedni akarna, mert álmai nöje lennék. Hanem csak mert nem vagyok elérhető. Akkor ugyan mit csinálok, hol vagyok, miért nem vagyok elérhető. (Támadási felületek keresése)

Az ilyenek teljesen fordítva gondolkodnak.

Minél jobban menekül vki, annál jobban szállnak rá.


Vagy legközelebb adjam elő neki az erős nőt(ha még hívna), azokat nem bírják?


A szánalom effektre tel után olyanokat kaptam most eme pillanatban, hogy semmi baj nem lehet mindig a toppon vki, egyébként tetszik a hangod.(meg ilyenek.)


Ez nem jött be ezekszerint. Kérdés off.


Más stratégia kell.

jan. 28. 19:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
🤦.
jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, hát ne beszélj vele, ha nem akarsz ismerkedni. Az ilyen manipuláció csak ront a helyzeten.
jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Akkor tiltsd le basszus.

Én kajak kezdem azt hinni, hogy te ezt élvezed..

jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Meg jeleztem neki hogy nekem tetszik hogy itt sincs, nekem semmi tervem nincs az ismerkedessel, csak csetelgetek céltalan(a világomról se tudok, sík hülye vagyok azt se tudom fiú vagyok e vagy lány a nyál is folyik a számból.) Erre teljesen hatarozottan azt mondta hogy neki meg van tervei céljai az ismerkedéssel, ezt tudatosan kell csinálni, nincs olyan hogy majd lesz vmi, es ne akarjam lebeszélni magamról.


Helyből vannak kész válaszai. Tipik nárci szerintem

jan. 28. 19:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg veled van gond, szerintem.
jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lehet velem van a gond. De ha velem van a gond, akkor se passzolunk. A helyzet attól változatlanul gáz, akarmelyikünk a gáz.

Lekoptatás marad.


Végső esetben harc tiltás bevállalom azt is hogy kihívom magam ellen. Csak ezt elkerülném.

jan. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!