Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudják egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják egyes férfiak lejjebb adni azt igényeket és vonzódni ilyen nőkhöz?

Figyelt kérdés

Ismertem egy nőt extrém módon el van hízva ilyen 130 kilós minimum és most összejött egy nem túl helyes de egy teljesen átlagos pasival, gondolom egy hasonló 130 kilós pasi aki szét van folyva még 40 évesen is szűz ès egy

hasonló kövér nő sem állna vele szóba, biztos vagyok benne hogy a férfiak valamiért le tudják adni az igényeket, én férfiként nem értem hogy hogyan egyszerűen nem állna fel rá


jan. 21. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak/nők akiknek tetszenek a túlsúlyos emberek.
jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Fatfant, nála 150 kilótól fölfelé kezdődik az igazi nő.
jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kevés de tényleg van aki a kövérre bukik.


Viszont senki se adja le az igényeit ez egy téveszme. Egyszer láttam olyat aki azt mondta, hogy le adja de ott is végül kiderült hogy végig az esete volt.

jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt kb. 130 kilós párom (nem szétfolyós, izom is volt bőven), nem adtam le semmit, és messze nem én voltam számára az első nő:-) Több volt rajta a felesleg az ideálisnál, az igaz, de kisugárzás, stílus, férfias fellépés, magabiztosság, kedvesség stb., és beleszerettem.

Szerintem ne rugózz ennyit mások életén! Amúgy én is tudok olyat pasiba, aki anno sportos, helyes arcú pasiként jött össze akár erősebben túlsúlyos nőkkel is.

jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze, biztos minden kövér csávót kövér nő izgat. Meg minden ráncos szottyadt bácsit a ráncos szottyadt nénik izgatnak.

A hosszú évek alatt az ember egyszerűen megtanulja, mire van reális esélye.

jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura, hogy ez mindig a férfiakra van kiélezve.
jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egy beteg fétis
jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a nehezebb nők, szeretem ha vastagabb a combjuk, válluk meg nagyobbak a cicik 🤤

Valahogy sokszor izgat a gondolat, hogy vastagabb nőkkel szexeljek. Volt egy 95 kilós munkatársnőm, nekem bejött 🤤

jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!