Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik le tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik le tudják adni az igényeket boldogok a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy adonisz nem vagyok egy helyesen férfi de egyszerűen kövér nővel vagy duci nővel nem tudnék együtt lenni. Nekem fontos hogy ne legyen elhízva, igen sikertelen vagyok nagyon a nőknél, lejjebb adtam az igényeket és összejöttem egy duci nővel hátha sikerül hátha megszeretem mert aranyos volt kedves és jól megértettük egymást, egy két három hónap után egyszerűen nem voltam boldog vele sőt már merevedési gondok is lettek. Nem tehetek róla talán jobb egyedül mert így nem verem át se őt se magamat.

Többször tapasztaltam már azt hogy egyes férfiak lejjebb adják az igényeket és egyáltalán nem vonzó nőnél próbálkoznak ezek a férfiak így is boldog tudnak lenni?


2023. okt. 29. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell manapság ennyire kapcsatorientáltnak lenni? Próbálj meg egyedül lenni és szeretni Önmagadat. Ha ez megvan, akkor hidd el h sokkal könnyebb lesz az ismerkedés. De tényleg b4szki, ne másoktól várd el h szeressenek, hanem add meg azt magadnak. A merevedési gondjaid pedig senkit nem érdekelnek, elég szomorú ha neked egy kapcsolat csak arra jó, hogy a szexualis vágyaidat kielégítsd. Ha tényleg ilyen hedonista vagy, nem csodálkozom h nem vagy "sikeres".

ezt nem bántásból, de szedd össze magad, és realizáld a TE értékeidet. Gondolj abba bele, h TE mit tudsz nyújtani és ha pl lány lennél, te mennyire találnád szimpatikusnak magad.

2023. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
De tudtam, hogy amint megnyitom ezt a kérdést, egy ilyen komment lesz benne. Gondolom egy olyan hozzászólótól, aki azt se tudja mi fán terem a társkeresési sikertelenség. Attól, mert valaki szereti magát, még ugyanúgy nem fog kelleni egy valamire való nőnek se, ugyanúgy a dagik közül kell keresgélnie.
2023. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem leadni kell az igenyekbol, hanem felnoni a feladathoz. Ha pedig azt latod, hogy sosem fogod elerni azt a szintet, vagy nem vagy hajlando ebbe energiat beletenni, akkor pedig szo nelkul turni a sikertelenseget. Ez a ferfiak utja. Aztan van a kisgyerekek utja, az a hiszti, panaszkodas, siralomhaz.
2023. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Kérdésre válaszolva: NEM.


Én próbáltam, mert vágytam egy nőre, de semmi értelme. Egyszerűen nem vonzott, sőt idegesített, taszított a csaj, az értékrendünk, gondolkodásmódunk sem egyezett. Sajnos így vele is kib*sztam mert ő meg komolyan gondolta.


Jobb keménynek lenni és egyedül lenni, illetve leszarni a dolgot, ha nem jön olyan aki megfelel akkor várni, és nem keseregni.


Nagyon sok problémás ember van, főleg ebben az országban. Nagy a létbizonytalanság, szegénység, infláció, stb...


Sok a szerfüggő, igénytelen, kiábrándult, lusta, proli, haszonleső ember. Azért írok embert mert férfiak és nők is érintettek nagy számban sajnos.


Így semmilyen szintem nem szabad leadni, se külső se belső tulajdonságok tekintetében. Én már azon gondolkozom hogy inkább elköltözöm egy élhetőbb országba, és ott ismerkedem majd, mint itt keressem a tűt a szénakazalban.


Sokszor úgy érzem én is hogy aki az én szintemen van, tart valahol az életben, vannak céljai, nem szerfüggő és tanult, jól fizető munkája és értelmes párt keres 30 felett, az már nem fog találni, mert már csak problémás emberek vannak. A fiatalabbak között is egyre több a lecsúszott , sajnos valamennyire rálátok. Az én időmben még mindenki egyetemre akart menni, most már ezt is sikerült lezülleszteni, sajnos egyre rosszabb ez az ország, nagyon meglátszik a társkeresésben is.

2023. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Pedig az első válaszolónak igaza van!
2023. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdemes leadni! Inkább fejlődni kell arra a szintre (személyiség , tovább tanulás , külső változtatása , egzisztencia) amivel már meg tudsz olyan nőt szerezni amihez testileg is vonzódsz. De figyelj! Ha nem vagy hajlandó javítani a dolgaidon és pl te magad csóró vagy , iskolázatlan , vagy kövér vagy ; úgy várhatsz a sült galambra.
2023. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"nem fog kelleni egy valamire való nőnek se, ugyanúgy a dagik közül kell keresgélnie"


Pedig egy ilyen főnyeremény kinek nem kéne.

2023. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha csúnya vagy, el kell fogadnod, hogy a jobb nőknél nincs esélyed.

Ez a társadalmi elvárás.

Az hogy te mennyire vagy boldog egy csúnya/kövér nővel, nem érdekel senkit.

2023. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem jönnék össze olyan nővel, akihez nem vonzódom. Párkapcsolathoz nekem a szex is hozzátartozik.


Furcsának tartom, hogy neked kizárólag a kövér nők nem tetszenek, miközben annyi minden nem passzolhat. Ha valóban ez a helyzet, szerintem már így is szinte 0 az elvárásod.

2023. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért van, hogy szinte kivétel nélkül ez a téma súly függvénye?

Hogy attól lesz egy nő szar, és szinten aluli, akihez lejjebb kell adni az igényeket, hogy nem szupermodell?


Ez már nagyon uncsi, és egyben nehezen is érthető...

2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!