Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik le tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik le tudják adni az igényeket boldogok a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy adonisz nem vagyok egy helyesen férfi de egyszerűen kövér nővel vagy duci nővel nem tudnék együtt lenni. Nekem fontos hogy ne legyen elhízva, igen sikertelen vagyok nagyon a nőknél, lejjebb adtam az igényeket és összejöttem egy duci nővel hátha sikerül hátha megszeretem mert aranyos volt kedves és jól megértettük egymást, egy két három hónap után egyszerűen nem voltam boldog vele sőt már merevedési gondok is lettek. Nem tehetek róla talán jobb egyedül mert így nem verem át se őt se magamat.

Többször tapasztaltam már azt hogy egyes férfiak lejjebb adják az igényeket és egyáltalán nem vonzó nőnél próbálkoznak ezek a férfiak így is boldog tudnak lenni?


2023. okt. 29. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Az tud caak leadni akinek van mibol.. egy rossz kepu ferfi semmibol sem tud leadni.
2023. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan eset, amikor le lehet adni úgy az igényekből, hogy az ember boldog legyen... mert van olyan eset, amikor tényleg a saját ízléséből indul ki az illető, meg olyan is, amikor kb. a média meg a haverok sulykolták a fejébe az "igényeit" meg esetleg maga is belátja, hogy van az igényei között sallang, olyasmi, amit valami tévképzet miatt "csapott hozzá". Ha sajáz ízlésedet kell megerőszakolni, már eleve nem tetszik az illető, felesleges leadni az igényekből, akkor már jobb egyedül maradni. De olyan esetben, amikor tényleg azért van az illetőnek ilyen-olyan elvárása, mert "különben kicikiznének a haverok", meg "hát ez a szokás, nem?" meg "apukám azt mondta régen, hogy amelyik nő nem főz, az egy szégyen", "ügyfelek előtt nem ciki vele mutatkozni?", "azért keresek ilyen nőt, mert a kedves focistámnak is ilyen van, ő csak tudja", "azt akarom, hogy irigykedjenek rám mások"...
2023. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

10

Ez ugyanaz, mint amikor nőknek a magas pasik tetszenek. Egy különbséggel: a súlyon lehet változtatni, a magasságon nem.


Az más kérdés, hogy nem ez az egyetlen szempontnak kéne lennie, a kérdező esetében pedig ez áll fenn, kicsit egy dimenziós. Ettől függetlenül a szex része a kapcsolatnak, a pasik meg általában látványra izgulnak, nem cselekedetre, így fontos, hogy tetszen nekik a nő.

2023. okt. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

A kövérség 99%-ban KIZÁRÓLAG az egyén hibája, és viszonylag "könnyen" lehet rajta változtatni. Az olya ndolgokon, mint a magasság, az arc szerkezet, a testarányok, haj hiánya sajnos megváltoztathatatlanok.

Egyébként azt gondolom sok férfinek tényleg elég annyi, hogy a csaj ne legyen kövér, viszont e téren is jóval "megengedőbbek" a legtöbben.

Szóval a nőkön egy kis súlyfelesleg még jól is állhat, főleg ha normálisan oszlik el.

2023. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom 8-as válaszommal sikerült betalálni :)

Pedig ez az igazság.

A jó külsejű embereket marhára nem érdekli hogy neked milyen kapcsolatod lesz egy neked nem tetsző nővel.

Ők tetszenek egymásnak, te pedig keressél szépen magadnak egy nyomit, mert neked az a szinted.

Társadalmi elvárás, hogy egy férfinek legyen barátnője, majd felesége családja.

A régóta szingli férfiakat gyakran cseszegetik "mi van meleg vagy"?

"baj van az agyaddal, neked is lehetne nőd"

Ugye ismerősen csengenek az ilyen mondatok a haverok szájából?

Persze nekik könnyű, mert lehet nekik olyan amilyet szeretnének.

De nem lehet mindenkinek!

Van akinek sajna "meg kell erőszakolni" az ízlését ha nőt akar.

Meg úgy gondoljanak már bele a nagyokosok, ha mindenki csak olyannal jönne össze aki tetszik neki, a ronda emberek már rég kihaltak volna.

2023. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!