Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők kb. felének valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. felének valóban nem fog jutni soha olyan pár akihez úgy igazán vonzódni tudna, ugyanis viszonylag kevés a jó helyes pasi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a nőknek azért viszonylag szűkebb az a réteg a férfiak közül akikhez vonzódni tud, a legtöbb nő valóban az inkább sportos férfias kisugárzású férfiakhoz vonzódik, nyilván vannak olyan nők akik a feminin kicsit elhízott apatestű férfiakhoz képesek vonzódni de ezek a nők kis része csak, a többség szerintem a nők között nem ilyen, sokszor míg a kövér csúnya nőknek is a sármos sportos borostás barna bőrű tetkós férfiak az esetei
jan. 21. 10:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19 én most is egy sportos, magas, helyes, értelmes pasival járok össze. Egy másik meg randira hívott. Ha 10/10-es lennél, fürtökben lógnának az ilyenek rajtad is. Az meg, hogy modell voltál, kvára nem jelent semmit, ronda nők is modellkednek manapság xd
jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az xd sokat elárul

Akkor elmondanám hogy a valóban 10/10-es nők 95 százaléka nem modell szépségű fiúkkal van együtt hanem 40-es gazdaggal

Ergo a modell fiúk nem a 10/10-es bombanokre nyomulnak mert megszokták hogy azok gold diggerek.


Megnézném én azt a “10/10-est” akivel te összejársz hogy mennyire nez ki úgy mint mondjuk Ben barnes.

Mert nekem ott kezdődik a jó pali


Igen meg ronda nőknek fizetnek 2500 eurót egy hétvégi munkátért. Hogyne

Szakértő

jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a külső nem is annyira fontos.Nekem bőven elég lenne egy férfias viselkedésű, családcentrikus férfi, aki helyt áll anyagilag, védelmezi a családot.Ez sem megy.Akkor most erre mit mondjak?Ha minden téren egy nagy 0 az egész, mit szeressek, mit tiszteljek, mi hasznom van ebből, miért jó ez nekem?Pláne, hogy még a csúnyácska, kis csóró házas férfiak is bepróbálkoznak, hűtlenek.Tényleg 0, amit adni tudnak.Ismét kérdezem, ezen mit lehet tisztelni, szeretni, vonzódni hozzá?
jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem értem mit zavar ez téged kérdező. Savanyú a szőlő, vagy mi?

Ha neki az a típusú férfi tetszik, hát egészségére. Az már egy más kérdés, hogy nem feltétlen lesz az övé a pasi, így csorgathatja rá a nyálát 100 kilósan, így neki sem fog összejönni, úgyhogy ha esetleg emiatt aggódsz, akkor felesleges, mert ugyanúgy, mint a dagadt férfiak, úgy a dagadt nők sem igazán kelendőek, egy két kivételtől eltekintve.

jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!