Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők kb. felének valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. felének valóban nem fog jutni soha olyan pár akihez úgy igazán vonzódni tudna, ugyanis viszonylag kevés a jó helyes pasi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a nőknek azért viszonylag szűkebb az a réteg a férfiak közül akikhez vonzódni tud, a legtöbb nő valóban az inkább sportos férfias kisugárzású férfiakhoz vonzódik, nyilván vannak olyan nők akik a feminin kicsit elhízott apatestű férfiakhoz képesek vonzódni de ezek a nők kis része csak, a többség szerintem a nők között nem ilyen, sokszor míg a kövér csúnya nőknek is a sármos sportos borostás barna bőrű tetkós férfiak az esetei
jan. 21. 10:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Rám rendszeresen nyomulnak ilyen helyes izmos pasik, de ők többnyire szexre mennek. Az a baj, hogy az én 8/10-es külsőm nem elég ahhoz, hogy megtartson egy ilyet. Viszont rondább pasira meg nem akarok fanyalodni, miután ilyen helyesekkel is szexelhetek.
jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Barito ***** válasza:
61%

"A nők kb. felének valóban nem fog jutni soha olyan pár akihez úgy igazán vonzódni tudna, ugyanis viszonylag kevés a jó helyes pasi?"


Nem a felének, hanem a 80%-ának.

jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert a nők 80%-a egyedülálló lenne? Szerintem nem.
jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
#13 az, hogy együtt vannak valakivel, messze nem jelenti azt, hogy igazán vonzónak is találják.
jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem azért nem jut, mert csak az általad leírt típushoz tudok vonzódni. Hozzájuk inkább nem szoktam tudni. Hanem azért, mert sovány, ronda fejű nőként csak a legeslegalja* kategória részéről van kereslet rám. És akkor még a nők vannak felszínesnek titulálva...

[*Nem kell belém állni, ne kelljen már ezt magyarázni és magyarázkodni miatta...]

jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem a Felének hanem annál sokkal többnek. Én szebb nőként el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet bármi máshoz vonzódni, ami nem tipikus helyes sportos értelmes férfi. Márpedig ebből brutálisan kevés van. Olyannyira hogy én szebb nőként abszolút nem találok.
jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Csináltass tetkót, sportolj, legyen borostád. Aztán ha ezek után se lesz nőd, akkor a belsőddel is gondok vannak.
jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16 bocs, de ha szép lennél, találnál. Mint írtam feljebb engem pl. gyakran betalálnak ilyenek, pedig én se vagyok 10/10-es. Legalábbis magam szerint, lehet más szerint az vagyok🤣
jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18 igen? Én meg 10/10-es vagyok, modell voltam

Azért nem akarom kiírni mert jön majd a pistikézés

És nekem a jó pasi nem ott kezdődik hogy nincs elhízva meg egy fokkal jobb az ördögnél


Hanem ott hogy sportos, magas, helyes es értelmes. Na ez 1000-bol egy

jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14-ez férfiakra ugyanúgy igaz.
jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!