Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, titeket egy alacsony pasi (mondjuk 170 cm alatt) magassága vagy jelleme taszít jobban?

Figyelt kérdés
Sokszor írják a nők, hogy az alacsony pasiknak nem a magasságával, hanem a komplexusaival van nagyobb baj. Mintha nem lenne összefüggés... a sok elutasítás miatt alakul ki a frusztráció. Egy idő után már tökmindegy...

jan. 20. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Egy alacsony pasi alapból taszító.
Nem a magasságával, hanem a komplexusaival taszít.
A kinézete és a jelleme miatt is kuka.
A magasság csak egy tulajdonság a sok közül és nem is érdekel különösebben.
34 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
22%
Minimum 180 centis pasi jár minden nőnek, ez alap.
jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%
En 177 vagyok, párom alacsonyabb nálam 1-2 centivel de nem feltűnő. Észre se vette még senki amíg nem mondtuk így engem nem zavar. A te magasságod már zavarna az én helyzetembe. De ha ugyanúgy mutatnál mellettem mint a párom vagy magasabb lennél akkor pont nem érdekelne
jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
66%
Miért bántjátok az alacsony kérdezőt ? Van neki pont elég baja enélkül is.
jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem taszít emiatt, 165 centi vagyok. Fogadd el, keress hozzád illő magasságú lányt és légy boldog. :)
jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
24%
Én is alacsony vagyok. Nincs is csajom. Véletlen lenne? Aligha.
jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%
Az összes barátom a 168-175 centi kategóriában volt, én 155 vagyok.
jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
24%

Az összes párom 185+ magas volt, a férjem 195cm.

Számomra egy jó pasi 190 centivel kezdődik. Alatta határeset, Ha pl nálam azért magasabb 5-10 centivel, azaz 180-185cm akkor még kompenzálhat jó, hozzám való személyiséggel, helyes pofival, de ha ennél is alacsonyabb akkor semmi esélye nincs.

Nem tehetek róla, engem zavarna egy kapcsolatban ez, nem tartom vonzónak az alacsonyabb férfiakat. Ennyi. Ez pont olyan, minthogy a legtöbb pasi nem kezdene olyan külsejű nővel, akire ránéz, és egyszerűen nem tetszik neki.

jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
46%
9. Vagyis te is a nálad 10+ centivel magasabbakat tartod vonzónak. Az alacsony lányoknak könnyebb ilyen szempontból, azért 160 centi alatt ritkák a felnőtt férfiak. De pl én mint 175 centis nő, mit kéne csinálnom? Nem tudnék magamra erőltetni egy olyan pasit aki úgy néz ki mellettem, mintha a kisöcsém lenne...
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Oké, aki azt mondja nekem, hogy pusztán a magasságom miatt selejtes vagyok, annak én azt mondom, hogy egy felszínes hülye pcsa.


Így kvittek vagyunk.

jan. 20. 21:08
 10/48 anonim ***** válasza:
31%

Oké, én vagyok a Jó tündér. holnap reggel 190 centisen ébredsz.


És? Mitől leszel kapósabb a nőknek? Vagy a magasságodon kívül minden oké veled?

Lakás? Kocsi? HATALMAS farok? JÓ fizu? Duma?

jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!