Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó személyiséggel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó személyiséggel lehet kompenzálni azt hogy a férfi mackós testalkatú ?

Figyelt kérdés

180/100


Vagy lehet valaki a világ legjobb embere, az se érdekli lőtéri kutyát se?


jan. 20. 10:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
eszedbe ne jusson, hogy képzelsz ilyet. Akinek p..nci vagy a lába között, csakis izmos, min. 185 magas kisportolt férfit érdemel, más szóba se jöhet.
jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Figyj le..
jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

A srác akivel most kezdtem el randizni 170/85-90 körül van. Nagyon yo-yozik le fel, van amikor kockás hasú, van amikor felhízik 100-ra, de én így ebben a formában, úszógumival ismertem meg.

De teljesen jól kijövünk

jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én pont a nem vékony férfiakat szeretem.
jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
173/75 vagyok. 98 kilóról fogytam le. Nem kellettem akkor se senkinek, és bár van most is rajtam úgy 8-10 kiló (0 gramm izom, hanem konkrét túlsúly), most se kellek senkinek. Nem vagyok emellett kretén, és egész jól leplezem a depressziómat és világ- és öngyűlöletemet. Vicces vagyok, kedves vagyok - senkinek nem kellek továbbra se. Úgyhogy nem tudom, mennyit számít mindez.
jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

25.


Gizdának születni kell, arany testvérem! Ha erőlteted, az úgyse lesz elég jó, áldjon meg a jó Devla.

jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó személyiségű mackós testű hölgy biztosan elfogad majd ahogy te őt.
jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Akik mint pl a 27 es, mit éreznek ha látnak az utcán egy pocakos fickót boldogan egy szép vékony nővel? Mert vannak akik úgy ragaszkodnak a nem létező “szintekhez” hogy az már nem normális. Nincs ilyen hogy vékony a vekonnyal , kövér a kövérrel. Legalábbis ez nem egy szabály.
jan. 20. 19:17
 29/35 anonim ***** válasza:
25-de legalább egészségesen vagy magányos.
jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
27-es, azért mert mackós egy hölgy, miért kellene egy zsirdisznóval lennie? Neki is kijár egy szálizom atléta.
jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!