Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi esetében egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi esetében egy jó személyiség mennyire tud javítani a külsőn?

Figyelt kérdés
2023. dec. 5. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Valamennyit abszolút. De miért nem az a kérdés, hogyan lehet a külsőn javítani, ha azzal van gond?

Rendszeres arcápolás, higiénia, a ruháink kivasalása, heti 3 órát a kondinak szentelés (amitől nem lleszel kipöccintve, viszont nagyon jó tartásod lesz és valamennyi formád) mérföldekkel előre visz ezen a téren, és még jó személyiséggel abszolút jackpot vagy és nem csak a párkeresésben, hanem ismerettség szervezésben, munkakeresésben. A jobban kinéző emberekkel a világ is sokkal jobban szimpatizál.

2023. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Többet, mint nők esetében.
2023. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Annyit amennyit egy nőn.
2023. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Egy fokkal jobban, mint egy nő esetében, de úgy igazán egyik nemen sem "segít".

Ha nem vonzó az ember, nem kellemes látvány a szemnek, akkor nem fognak vágyni szexelni vele, max. barátkozni, bár még azt is kicsit kevésbé.

2023. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire. Ha nincs szép arca engem nem érdekel.
2023. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

A jó személyiség és kisugárzás mindenkin sokat tud dobni.

Annyira ronda meg gondolom nem vagy.

2023. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezek teljesen külön dolgok, nem tudják egymást kipótolni. Lehetsz a legjobb pasi a vilagom, ha nem vagy szimpatikus, nem lesz semmi. De lehetsz nagyon jófej, ha nem tudok vonzódni, nem lesz semmi. Rosszul gondolkoztok az egészről, ez nem egy pontrendszer, hogy na 20 pontot kell szereznem egy nőnél, akkor x pont a külső, y pont a személyiség. Mind a kettő fontos a nőknek és a férfiaknak is.
2023. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sokat, ha amúgy nem elhanyagolt, igényes stb.


Például, a párom objektíven nézve nem a legszebb ember, nem is csúnya, de egy átlagos vonásokkal és túlsúllyal rendelkező férfi. De a stílusa, kisugárzása, magabiztossága, viselkedése, dumája... Hát b@szki az az első pillanattól annyira bejött, hogy én mentem oda hozzá ismerkedni, pedig ilyet előtte még sosem csináltam. :D De nem az hogy csak szimpatikus volt, hanem ilyen elég durva szexuális kisugárzása is van, amitől leesik az ember lányának a bugyija xD És mint kiderült tényleg igencsak buknak rá a nők, kiscsajoktól asszonyokig. :D

És ahogy lassacskán mélyebben megismertem a személyiségét, azt kell mondjam hogy nagyon szerencsés vagyok vele. És a barátnőim akik ismerik is ugyanezt mondják.


Szóval ja, a külső nem minden. De ha nem vagy teljesen rendben magaddal, és nem mersz önmagad lenni akkor veszett ügy.

2023. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sokat, főleg ha van hozzá stílus, kisugárzás, jó kommunikációs képességek, intelligencia is.
2023. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Sokat. De a fejformához illő haj, jó parfüm és egyszerű, elegáns öltözet mégtöbbet.
2023. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!